+420 281 028 666


zapamatovat heslo
Detailní třídení

Vyhledávání
Výraz:
Cena Od:
Do:
Vyhledat v současné větvi
Vyhledat všude
Produktů na stránce:
Seřadit podle:
Foto Prod. ID
Part No.
Název Cena bez DPH
bez popl.
s popl.
(poplatky)
Cena s DPH
Skladem Vložit do košíku
TP-LINK TL-SG1005P Stolní switch s 5 gigabitovými porty, 4 porty mají PoE - AGEMcz
66669
TL-SG1005P
[X5002]
TP-LINK TL-SG1005P Stolní switch s 5 gigabitovými porty, 4 porty mají PoE

TL-SG1005P

5 portů s konektorem RJ45 a rychlostmi přenosu 10/100/1000 Mb/s
Porty mají napájení PoE a přenášejí data i napájení přes jeden kabel
Spolupracuje s napájenými zařízeními, která splňují protokol IEEE 802.3af, a snadno tak pomůže rozšířit domácí i firemní sítě
Protokol 802.1p/DSCP QoS umožňuje hladký provoz pro aplikace citlivé na latenci
Není nutná žádná konfigurace ani instalace
Podporuje PoE power až 15.4W pro každý PoE port
Podporuje PoE power až 55W pro všechny


HARDWARE FEATURES



Interface
5 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
AUTO Negotiation/AUTO MDI/MDIX


Network Media
10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m)
100BASE-TX: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m)
1000BASE-T: UTP category 5, 5e, 6 or above cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m)


Fan Quantity
Fanless

Power Consumption
63.31W (max. with 56w PoE device connected)
4.26W (max. no PoE device connected)


External Power Supply
External Power Adapter(Output: 48VDC / 1.25A)

PoE Ports (RJ45)
Standard: 802.3 af compliant
PoE Ports: Port1- Port4
Power Supply: 56W


Backbound Bandwidth
10Gbps

Mac Address Table
2K

Dimensions ( W x D x H )
3.9 x 3.9 x 1.0 in. (99.8 x 98 x 25 mm)


SOFTWARE FEATURES



Advanced Features
Compatible With IEEE 802.3af Compliant PDs
Priority Function
Mac Address Auto-Learning And Auto-Aging
EEE802.3x Flow Control
802.1p/DSCP QoS
IGMP Snooping


Transfer Method
Store-And-Forward


OTHERS



Certification
FCC, CE, RoHS

Package Contents
TL-SG1005P, Power Adapter, Installation Guide

Consumption
4.26 watts (max. no PD connected)
63.31 watts (max. with 56w PD connected)
1 187
1 188
(1,50)
1 437
22
TP-LINK T2500G-10TS(TL-SG3210) managed switch 8port 8x 10/100/1000Mbps/2xSFP pro Mini - AGEMcz
43065
T2500G-10TS(TL-SG3210)
[X5002]
TP-LINK T2500G-10TS(TL-SG3210) managed switch 8port 8x 10/100/1000Mbps/2xSFP pro Mini
Popis produktu:

TL-SG3210 je precizně zpracovaný a velmi rychlý switch TP-Link z řady JetStream™ kompaktním designem formátu 19", který snadno umístíte do racku. Je vhodný do středních a velkých podnikových sítí. Switch je vybavený 8 porty s rychlostí až 1000 Mbps, takže klidně připojíte rychle další prvky sítě jako jsou další switche, servery, diskové stanice a další. Navíc je zařízení vybaveno jedním nezávislýma dvěma porty SFP a sériovým rozhraním RS-232. Zařízení podporuje nejrůznější síťové protokoly a samozřejmostí je detekce kroucených kabelů či informační LED pro jednotlivé porty.

Tabulka parametrů:
------------------
HARDWARE FEATURES
Interface 8 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
(Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
2x 1000Mbps SFP Slots
1 Console Port
Network Media 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e, 6 or above cable (maximum 100m)
1000BASE-X: MMF, SMF
Dimentions( W x D x H ) 11.7*7.1*1.7in.(294*180*44 mm)
Power Supply 100~240VAC, 50/60Hz

PERFORMANCE
Bandwidth/Backplane 20Gbps
MAC Address Table 8k
Packet Buffer Memory 512KB
Packet Forwarding Rate 1.49Mpps
Jumbo Frame 10240 Bytes

SOFTWARE FEATURES
Quality of Service Support 802.1p CoS/DSCP priority
Support 4 priority queues
Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR
Port/Flow- based Rate Limiting
Voice VLAN
L2 Features IGMP Snooping V1/V2/V3
802.3ad LACP (Up to 8 aggregation groups, containing 8 ports per group)
Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
Port isolation
BPDU filtering/guard
TC/Root protect
Loop back detection
802.3x Flow Control
VLAN Support IEEE802.1Q with 4K VLAN groups and 4K VIDs
Port/ MAC/Protocol-based VLAN
GARP/GVRP
Management VLAN configuration
Access Control List L2~L4 package filtering based on source and destination MAC address, IP address, TCP/UDP ports, 802.1p, DSCP, protocol and VLAN ID;
Time Range Based
Security IP-MAC-Port-VID Binding
IEEE 802.1X Port/MAC Based authentication, Radius,Guest VLAN
DoS Defence
Dynamic ARP inspection (DAI)
SSH v1/v2
SSL v2/v3/TLSv1
Port Security
Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
Management Web-based GUI and CLI management
SNMP v1/v2c/v3,compatible with public MIBs and TP-LINK private MIBs
RMON (1, 2, 3, 9 groups)
DHCP/BOOTP Client,DHCP Snooping,DHCP Option82
CPU M
2 863
2 864
(1,50)
3 465
27.05.
UBIQUITI UF-SM-10G-20 - U Fiber, Single-Mode Module, 10G, 20-Pack - AGEMcz
69339
UF-SM-10G-20
[X5002]
UBIQUITI UF-SM-10G-20 - U Fiber, Single-Mode Module, 10G, 20-Pack
UF-SM-10G je singlemode 10G SFP+ modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 1310nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 10km. Modul je kompatibilní se všemi Ubiquiti prvky se SFP+ porty. Balení obsahuje 2 kusy.

Technické parametry


Konektory a rozhraní

Konektory: (2) LC

Optika

Formát: SFP+
Pro typ kabelu: Single Mode
Přenosová rychlost: 10 Gbps
Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 1310
Dosah [km]: 10
Typ přenosu: 2-vláknový

Software

DDMI - diagnostika: Ano
22 830
22 831
(1,50)
27 626
0
TP-LINK MERCUSYS MS105 5xTP 10/100Mbps 5port switch - AGEMcz
68775
MS105
[X5002]
TP-LINK MERCUSYS MS105 5xTP 10/100Mbps 5port switch
MS105 je 5-portový nemanagovatelý 10/100Mbps switch s velmi malými rozměry a velmi nízkou spotřebou. Switch je vhodný do domácnosti pro rozšíření sítě od které je zapotřebí připojit více zařízení jako jsou např. stolní počítače, tiskárny, IP kamery, smart televize nebo třeba herní konzole.

Obsah balení
•Zařízení
•Napájecí adaptér 5V/0.6A
190
191
(1,50)
231
17
TP-LINK MERCUSYS MS108 8xTP 10/100Mbps 8port switch - AGEMcz
69269
MS108
[X5002]
TP-LINK MERCUSYS MS108 8xTP 10/100Mbps 8port switch
MS108 je 8-portový nemanagovatelý 10/100Mbps switch s velmi malými rozměry a velmi nízkou spotřebou. Switch je vhodný do domácnosti pro rozšíření sítě od které je zapotřebí připojit více zařízení jako jsou např. stolní počítače, tiskárny, IP kamery, smart televize nebo třeba herní konzole.

Obsah balení
•Zařízení
•Napájecí adaptér 5V/0.6A
208
209
(1,50)
253
8
TP-LINK PLT12-C+ GPON OLT SFP optical module, Class C+ - AGEMcz
69352
PLT12-C+
[X5002]
TP-LINK PLT12-C+ GPON OLT SFP optical module, Class C+

Optický modul formátu SFP pro GPON OLT zařízení ITU-T G.984.2. Přenosová rychlost vysílání 2488 Mbps/příjem 1244 Mbps. Vlnová délka 1490 nm/1310 nm. SC/UPC konektor. Umožňuje obousměrnou komunikaci po jediném optickém vlákně. Dosah typicky 20 km.

Technické parametry


Fyzické charakteristiky

Provozní teplota [°C]: -40 až 85

Konektory a rozhraní

Konektory: (1) SC

Optika

Formát: SFP
Pro typ kabelu: Single Mode
Přenosová rychlost: 2.488 / 1.244 Gbps
Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 1490 / 1310
Dosah [km]: 20
Typ přenosu: XPON
Typ broušení: UPC
2 439
2 440
(1,50)
2 952
0
TP-LINK T1600G-52PS (TL-SG2452P) managed switch 48port 48x 10/100/1000Mbps,4xSFP pro MiniGBIC - AGEMcz
60847
T1600G-52PS (TL-SG2452P)
[X5002]
TP-LINK T1600G-52PS (TL-SG2452P) managed switch 48port 48x 10/100/1000Mbps,4xSFP pro MiniGBIC

48portový gigabitový chytrý PoE+ Switch JetStream se 4 SFP sloty
T1600G-52PS (TL-SG2452P)

Podporuje port PoE+ (napájené po ethernetových kabelech) vyhovující normě 48 802.3at/af s celkovým 384W napájením
Funkce L2+——statické směrování, pomáhá směrovat tok dat pro efektivnější využití prostředků sítě
IP-MAC-Port Binding, ACL, Port Security, DoS Defend, Storm control, DHCP Snooping, 802.1X a Radius Authentication vám poskytují silné bezpečnostní strategie
L2/L3/L4 QoS a IGMP snooping optimalizují hlasové a video aplikace
Podpora IPv6 s duálním IPv4/IPv6 stack, MLD snooping, IPv6 neighbor discovery
WEB/CLI řízené módy, SNMP, RMON a Dual Image přinášení bohaté funkce řízení

T1600G-52PS poskytuje 48 10/100/1000Mbps RJ45 portů, které podporují PoE vyhovující 802.3at/af s celkovým PoE napájením až 384W, což je dostatečně silné a flexibilní pro uživatele, kteří chtějí rozmístit bezdrátové access pointy nebo IP bezpečnostních kamer. Switch je také opatřen 4 gigabitovými SFP sloty, které rozšiřují flexibilitu vaší sítě. Kromě toho vám to poskytuje vysoký výkon, silné L2 a L2+ funkce, jako je statické směrování, enterprise-level QoS a užitečné bezpečnostní strategie.

Statické směrování, pomáhá směrovat tok dat pro efektivnější využití prostředků sítě. Funkce Storm Control chrání proti Broadcastovým, Multicastovým a neznámým Unicastovým bouřím. 802.1X a Radius Authentication dovolují prověřit síťového klienta přes externí Radius servery. Kvalita služeb (QoS, L2 až L4) poskytuje rozšířené schopnosti řízení přenosu pro bezproblémovější a rychlejší přesun vašich dat. Mimoto snadno použitelná webová rozhraní spolu s SNMP, RMON a Dual Image znamenají rychlejší nastavení a konfiguraci s méně prostoji. Se všemi těmito pokročilými funkcemi je JetStream Gigabit Smart PoE+ Switch T1600G-52PS ideální volbou pro projekty nebo obchodní sítě, které potřebují funkci PoE.

HARDWARE FEATURES



Standards and Protocols
IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1x

Interfaces
48 10/100/1000Mbps RJ45 Ports (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
4 Gigabit SFP Slots


Network Media
10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable (maximum 100m)
1000BASE-X: MMF, SMF


Fan Quantity
3

Power Supply
100~240VAC, 50/60Hz

Power Consumption
Maximum (PoE on): 470.4W (220V/50Hz)
Maximum (PoE off): 46.5W (220V/50Hz)


PoE+ Ports(RJ45)
Standard: 802.3at/af compliant
PoE+ Ports: 48 Ports
Power Supply: 384W


Dimensions ( W x D x H )
17.3 x 13 x 1.73 in. (440 x 330 x 44 mm)


PERFORMANCE



Bandwidth/Backplane
104Gbps

Packet Forwarding Rate
77.4Mpps

MAC Address Table
16K

Jumbo Frame
9KB


SOFTWARE FEATURES



Quality of Service
Support 802.1p CoS/DSCP priority
Support 8 priority queues
Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR
Port/Flow- based Rate Limiting
Voice VLAN


L2 and L2+ Features
Static Routing
IGMP Snooping V1/V2/V3
802.3ad LACP (Up to 14 aggregation groups, containing 8 ports per group)
Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
LLDP, LLDP-MED
BPDU Filtering/Guard
TC/Root Protect
Loopback detection
802.3x Flow Control


VLAN
Supports up to 4K VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs)
MAC/Protocol-based VLAN


Access Control List
L2~L4 package filtering based on source and destination MAC address, IP address, TCP/UDP ports

Security
Port Security
IP-MAC-Port Binding
ARP Inspection
DHCP Snooping
802.1x and Radius Authentication
SSH v1/v2
SSL v3/TLSv1
Broadcast/Mu
17 007
17 008
(1,50)
20 580
4
TP-LINK TL-SL1218MP 16-portový 10/100Mb/s + 2-portový gigabitový Unmanaged PoE Switch - AGEMcz
68912
TL-SL1218MP
[X5002]
TP-LINK TL-SL1218MP 16-portový 10/100Mb/s + 2-portový gigabitový Unmanaged PoE Switch
16-portový 10/100Mb/s + 2-portový gigabitový Unmanaged PoE Switch
TL-SL1218MP

16 portů RJ45 PoE + 10/100Mb/s, 2 gigabitové porty RJ45 a 2 kombinované gigabitové SFP sloty
Přenos dat a napájení až do vzdálenosti 250 m v režimu prodloužení speciálně navrženého pro dohledový systém
Prioritní režim pro port 1-8, který zaručuje kvalitu citlivých aplikací, jako je například video monitor
Vysoký výkon PoE napájení, až 30 W pro každý PoE port a 194 W pro všechny PoE porty
Snadné použití bez nutnosti konfigurace a instalace


HARDWARE FEATURES



Interface
16 PoE+ 10/100Mbps RJ45 Ports
2 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
2 Combo Gigabit SFP Slots

Network Media
10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m)
100BASE-TX: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m)
1000BASE-T: UTP category 5, 5e, 6 or above cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m)
1000BASE-X MMF, SMF

Fan Quantity
2 Fans

Power Supply
100-240V AC, 50/60 Hz

Backup Bandwidth
7.2 Gbps

PoE+ Ports(RJ45)
Standard: 802.3at/802.3af compliant
PoE Ports: Port1- Port16
PoE Power Budget: 192W

Mac Address Table
8K

Dimensions ( W x D x H )
17.3 × 7.1 × 1.7 in. (440 × 180 × 44 mm)

Max Power Consumption
18.73 W (220/50Hz. no PD connected)
217.22 W (220/50Hz. with 192W PD connected)

Max Heat Dissipation
63.89 BTU/h (no PD connected)
741.15 BTU/h (with 192W PD connected)


SOFTWARE FEATURES



Advanced Features
Compatible With IEEE 802.3at/af Compliant PDs
Port Priority Mode
Extend Mode (Up to 250m PoE power supply and data transmission)
Mac Address Auto-Learning And Auto-Aging
IEEE802.3x Flow Control

Transmission Method
Store-And-Forward


OTHERS



Certification
CE, FCC, RoHS

Package Contents
TL-SL1218MP, Power Cable, Installation Guide, Two mounting brackets and the fittings
5 312
5 313
(1,50)
6 429
2
TP-LINK T1600G-28PS(TL-SG2424P) managed PoE switch 24port 24x 10/100/1000Mbps,4xSFP pro MiniGBIC - AGEMcz
61226
T1600G-28PS(TL-SG2424P)
[X5002]
TP-LINK T1600G-28PS(TL-SG2424P) managed PoE switch 24port 24x 10/100/1000Mbps,4xSFP pro MiniGBIC

24-portový gigabitový chytrý PoE+ switch JetStream se 4 SFP sloty
T1600G-28PS (TL-SG2424P)

Podporuje 24 portů vyhovujících standardu 802.3at/af PoE+ s celkovým výkonem 192W
L2+ funkce——Statické směrování pomáhá v interní komunikaci k dosažení efektivnějšího využití prostředků sítě
Funkce vázání na adresu IP, MAC, port, ACL, zabezpečení portů, ochrana proti útokům DoS, Storm control, DHCP Snooping, ověřování 802.1X a protokol Radius poskytují silné možnosti zabezpečení sítě
Funkce L2/L3/L4 QoS a IGMP snooping optimalizují hlasové a video aplikace
Podpora IPv6 s duální sadou protokolů IPv4/IPv6, MLD snooping, IPv6 neighbor discovery
Řízené režimy WEB/CLI, SNMP, RMON a Dual Image poskytují bohaté možnosti správy

PoE Features
•Standard: 802.3at/af compliant with up to 30W per port
•PoE+ Ports: 24 Ports
•Power Supply: 192W
•PoE Schedule (Time-based Settings)

L2 and L2+ Features
•Static Routing
•Link Aggregation Control Protocol (LACP)
•4k VLANs
•STP/RSTP/MSTP
•IGMP Snooping
•LLDP / LLDP-MED

Security Strategies
•Access Control List (L2~L4 ACL)
•IP-MAC-Port Binding
•802.1x and Radius Authentication
•Port Security
•Strom Control
•SSL and SSH encryptions
•Dos Defend

Quality of Service
•8 priority queues
•802.1P/DSCP QoS
•Voice VLAN

Management
•Web-based GUI
•Command Line Interface (through Telnet)
•SNMP v1/v2c/v3
•RMON (1, 2, 3, 9 group)
•IPv6 Management
•Dual Image


HARDWARE FEATURES



Standards and Protocols
IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1x

Interfaces
24 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
(Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
4 Gigabit SFP Slots


Network Media
10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable (maximum 100m)
1000BASE-X: MMF, SMF


Fan Quantity
2

Power Supply
100~240VAC, 50/60Hz

Power Consumption
Maximum (PoE on): 264.8W (220V/50Hz)
Maximum (PoE off): 28.2W (220V/50Hz)


PoE+ Ports(RJ45)
Standard: 802.3at/af compliant
PoE+ Ports: 24 Ports
Power Supply: 192W


Dimensions ( W x D x H )
17.3 * 8.7 * 1.73 in. (440 * 220 * 44 mm)


PERFORMANCE



Bandwidth/Backplane
56Gbps

Packet Forwarding Rate
41.7Mpps

MAC Address Table
16K

Jumbo Frame
9KB


SOFTWARE FEATURES



Quality of Service
Support 802.1p CoS/DSCP priority
Support 8 priority queues
Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR
Port/Flow- based Rate Limiting
Voice VLAN


L2 and L2+ Features
Static Routing
IGMP Snooping V1/V2/V3
802.3ad LACP (Up to 14 aggregation groups, containing 8 ports per group)
Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
LLDP, LLDP-MED
BPDU Filtering/Guard
TC/Root Protect
Loopback detection
802.3x Flow Control


VLAN
Supports up to 4K VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs)
MAC/Protocol-based VLAN


Access Control List
L2~L4 package filtering based on source and destination MAC address, IP address, TCP/UDP ports

Security
Port Security
IP-MAC-Port Binding
ARP Inspection
DHCP Snooping
802.1x and Radius Authentication
SSH v1/v2
SSL v3/TLSv1
Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control


IPv6
Dual IPv4/IPv6 stack
Multicast Listener Discovery (MLD) Snooping
IPv6 neighbor discovery (ND)
Path maximum transmission unit (MTU) discovery
Internet Control Message Protocol (ICMP) version 6
TCPv6/UDPv6


IPv6 Applications
DHCPv6 Client
Ping6
Tracert
8 586
8 587
(1,50)
10 390
2
TP-LINK T2600G-28MPS(TL-SG3424P) managed switch 24port 24x 10/100/1000Mbps/4xSFP pro Mini, POE - AGEMcz
65484
T2600G-28MPS(TL-SG3424P)
[X5002]
TP-LINK T2600G-28MPS(TL-SG3424P) managed switch 24port 24x 10/100/1000Mbps/4xSFP pro Mini, POE

JetStream 24-Port Gigabit L2 Managed PoE+ Switch with 4 SFP Slots
T2600G-28MPS (TL-SG3424P)

Podporuje 24 802.3at/af-kompatibilní POE+ porty s celkovým výkonem 384W
Funkce L2+ ——Static Routing pomáhá směrovat interní provoz pro efektivnější využití zdrojů sítě
IP-MAC-Port-VID Binding, ACL, Port Security, DoS Defend, Storm control, DHCP Snooping, 802.1X ověření a Radius vám poskytují silné strategie zabezpečení
L2/L3/L4 QoS a IGMP snooping optimalizuje hlasové a video aplikace
IPv6 s podporou duálního IPv4/IPv6 zásobníku, MLD snooping, IPv6 detekce souseda
Web, CLI (Console Port, Telnet, SSH), SNMP, RMON a Dual Image přináší bohaté metody řízení

HARDWARE FEATURES



Standards and Protocols
IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p

Interface
24 10/100/1000Mbps RJ45 Ports (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
4 1000Mbps SFP Slots
1 Console Port
1 Micro-USB Console Port

Network Media
10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable (maximum 100m)
1000BASE-X: MMF, SMF

Fan Quantity
2

Power Supply
100~240VAC, 50/60Hz

Power Consumption
Maximum (PoE on): 468.7W (110V/50Hz)

PoE+ Ports(RJ45)
Standard: 802.3at/af compliant
PoE+ Ports: 24 Ports
Power Supply: 384W

Dimensions ( W x D x H )
17.3*13*1.7 in.(440*330*44 mm)


PERFORMANCE



Switching Capacity
56Gbps

Packet Forwarding Rate
41.7Mpps

MAC Address Table
16k

Jumbo Frame
9216 Bytes


SOFTWARE FEATURES



Quality of Service
Support 802.1p CoS/DSCP priority
Support 8 priority queues
Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR
Port/Flow- based Rate Limiting
Voice VLAN

L2 and L2+ Features
Static Routing
DHCP Relay
DHCP Server
IGMP Snooping V1/V2/V3
802.3ad LACP (Up to 14 aggregation groups, containing 8 ports per group)
STP/RSTP/MSTP
BPDU Filtering/Guard
TC/Root Protect
Loopback detection
802.3x Flow Control
L2PT

VLAN
Supports up to 4K VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs)
802.1Q/MAC/Protocol-based/Private VLAN
GARP/GVRP

Access Control List
L2~L4 package filtering based on source and destination MAC address, IP address, TCP/UDP ports, 802.1p,DSCP, protocol and VLAN ID
Time Range Based


Security
IP-MAC-Port Binding
AAA
802.1x and Radius Authentication
DoS Defend
Dynamic ARP Inspection (DAI)
SSH v1/v2
SSL v3/TLSv1
Port Security
Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control


IPv6
Dual IPv4/IPv6 stack
Multicast Listener Discovery (MLD) Snooping
IPv6 neighbor discovery (ND)
Path maximum transmission unit (MTU) discovery
Internet Control Message Protocol (ICMP) version 6
TCPv6/UDPv6
IPv6 ACL
DHCPv6 Snooping
IPv6 Interface


IPv6 Applications
DHCPv6 Client
Ping6
Tracert6
Telnet(v6)
IPv6 SNMP
IPv6 SSH
IPv6 SSL
Http/Https
IPv6 TFTP
IPv6 ACL
IPv6 Interface
IPv6 Routing
DHCPv6 Relay
DHCPv6 Snooping


Management
Web-based GUI and CLI management
SNMP v1/v2c/v3,compatible with public MIBs and TP-Link private MIBs
RMON (1, 2, 3, 9 groups)
sFlow
PPPoE Circuit ID
DHCP/BOOTP Client, DHCP Snooping, DHCP Option82
Dual Image
CPU Monitoring
Port Mirroring
Time Setting: SNTP
Integrated NDP/NTDP feature
Firmware Upgrade: TFTP & Web
System Diagnose: VCT
SYSLOG & Public MIBS
Password Recovery



OTHERS



Certification
CE, FCC,
11 039
11 040
(1,50)
13 358
2
TP-LINK TX-6610 1portový gigabitový terminál GPON - AGEMcz
68914
TX-6610
[X5002]
TP-LINK TX-6610 1portový gigabitový terminál GPON

1portový gigabitový terminál GPON
TX-6610

V souladu s ITU G.984.1, ITU G.984.2, ITU G.984.3 a ITU G.984.4 poskytuje kompletní kompatibilitu se sítí GPON
Až 2,488 Gbit/s downstream a 1,244 Gbit/s upstream
Optické spojení a gigabitový port poskytuje neuvěřitelně vysokou přenosovou rychlost
Podporuje vzdálenou správu OMCI (ONT rozhraní řízení správy)


HARDWARE FEATURES



Interface
1 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
1 SC/APC Port

Button
1 Power On/Off Button
1 RESET Button

External Power Supply
9VDC/0.6A

IEEE Standards
IEEE 802.3, 802.3u, 802.1Q, 802.1p

Data Rates
Upstream:1.244Gbps
Downstream:2.488Gbps

Dimensions ( W x D x H )
4.0*1.5*4.2 in.(102.7 x 37.9 x 106.9mm)

Distance
0~ 20Km Max

GPON Standards
ITU-T G.984.1, G.984.2, G.984.3, G.984.4

Optical Module
Class C+

Receiver
APD-TIA

Transmitter
DFB Laser

Wavelength
Upstream:1310nm
Downstream:1490nm


SOFTWARE FEATURES



Quality of Service
Service Flow Classification based on VLAN
Schedule rules Support SP/WRR
Upstream Priority Label Support 802.1D User Priority
Rate Limit and Traffic shaping
Congestion Control Support Tail-Drop

VLAN
802.1Q tag VLAN
VLAN transparent mode/VLAN translation mode/VLAN trunk mode
Authentication based on SN and Password
VLAN Auto Detect

Security
AES Encryption
Packet Filter based on VLAN

Management
Managed by Web, OMCI and Telnet,
Specified the management IP,
Reset to Factory default by Reset button or Web UI,
Real-time statistics, Optical Diagnostic

Advanced Features
Upstream and Downstream FEC
Dynamic Bandwidth Allocation(DBA) support NSR/SR
Up to 16 T-CONTs and 256 GEM Ports
Optical power detection, Dying Gasp
Terminal Silent mechanism
802.3az EEE Energy Conservation

IGMP
IGMP v2/v3
IGMP Snooping/Proxy


OTHERS



Certification
CE, FCC, RoHS

Package Contents
TX-6610
RJ-45 Ethernet Cable
Quick Installation Guide
Power Adapter

System Requirements
Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ or Windows 7, Windows 8, MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux.
819
820
(1,50)
992
0
TP-LINK T2600G-18TS(TL-SG3216) managed switch 16port 16x 10/100/1000Mbps/2xSFP Combo - AGEMcz
45519
T2600G-18TS(TL-SG3216)
[X5002]
TP-LINK T2600G-18TS(TL-SG3216) managed switch 16port 16x 10/100/1000Mbps/2xSFP Combo
Popis produktu:

TL-SG3216 je precizně zpracovaný a velmi rychlý switch TP-Link z řady JetStream™ kompaktním designem formátu 19", který snadno umístíte do racku. Je vhodný do středních a velkých podnikových sítí. Switch je vybavený 16 porty s rychlostí až 1000 Mbps, takže klidně připojíte rychle další prvky sítě jako jsou další switche, servery, diskové stanice a další. Navíc je zařízení vybaveno jedním nezávislýma dvěma porty SFP Combo a sériovým rozhraním RS-232. Zařízení podporuje nejrůznější síťové protokoly a samozřejmostí je detekce kroucených kabelů či informační LED pro jednotlivé porty.

Tabulka parametrů:
------------------
HARDWARE FEATURES
Standards and Protocols IEEE 802.3i,IEEE 802.3u,IEEE 802.3ab,IEEE802.3z,
IEEE 802.3ad,IEEE 802.3x,IEEE 802.1d,IEEE 802.1s,
IEEE 802.1w,IEEE 802.1q,IEEE 802.1x,IEEE 802.1p
Interface 16 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
(Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
2 Combo 100/1000Mbps SFP Slots*
1 Console Port
Network Media 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable (maximum 100m)
100BASE-FX:MMF,SMF
1000BASE-X: MMF, SMF
Dimentions( W x D x H ) 17.3*8.7*1.7 in.(440*220*44 mm)
Power Supply 100~240VAC, 50/60Hz
Power Consumption 14,7W

PERFORMANCE
Bandwidth/Backplane 32Gbps
MAC Address Table 8k
Packet Buffer Memory 512KB
Packet Forwarding Rate 23.8Mpps
Jumbo Frame 10240 Bytes

SOFTWARE FEATURES
Quality of Service Support 802.1p CoS/DSCP priority
Support 4 priority queues
Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR
Port/Flow- based Rate Limiting
Voice VLAN
L2 Features IGMP Snooping V1/V2/V3
802.3ad LACP (Up to 8 aggregation groups, containing 8 ports per group)
Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
BPDU Filtering/Guard
TC/Root Protect
Loop back detection
802.3x Flow Control
VLAN Support IEEE802.1Q with 4K VLAN groups and 4K VIDs
Port/ MAC/Protocol-based VLAN
GARP/GVRP
Access Control List L2~L4 package filtering based on source and destination
MAC address, IP address, TCP/UDP ports, 802.1p, DSCP, protocol and VLAN ID
Time Range Based
Security IP-MAC-Port-VID Binding
IEEE 802.1X Port/MAC Based authentication, Radius,Guest VLAN
3 680
3 681
(1,50)
4 454
2
TP-LINK TL-SF1005P 5x LAN/4xPOE 10/100Mbps POE 5port switch - AGEMcz
68571
TL-SF1005P
[X5002]
TP-LINK TL-SF1005P 5x LAN/4xPOE 10/100Mbps POE 5port switch

Stolní switch s 5 porty 10/100 Mb/s, 4 porty mají PoE
TL-SF1005P

5 portů s konektorem RJ45 a rychlostmi přenosu 10/100 Mb/s
4 porty mají napájení PoE a přenášejí data i napájení přes jeden kabel
Spolupracuje s napájenými zařízeními, která splňují protokol IEEE 802.3af, a snadno tak pomůže rozšířit domácí i firemní sítě
Podporuje napájení PoE s výkonem až 15,4 W na každý PoE port
Podporuje napájení PoE s výkonem až 58 W na všechny PoE porty
Není nutná žádná konfigurace ani instalace


HARDWARE FEATURES



Interface
5 10/100Mbps RJ45 Ports
AUTO Negotiation/AUTO MDI/MDIX


Network Media
10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m)
100BASE-TX: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m)


Fan Quantity
Fanless

External Power Supply
External Power Adapter(Output: 48VDC / 1.25A)

PoE Ports (RJ45)
Standard: 802.3 af compliant
PoE Ports: Port1- Port4
Power Supply: 58W


Mac Address Table
2K

Switching Capacity
1Gbps

Dimensions ( W x D x H )
3.9 x 3.9 x 1.0 in. (99.8 x 98 x 25 mm)

Transmission Distance
Store-And-Forward

Max Power Consumption
1.678W (max. no PD connected)
64.82W (max. with 58w PD connected)

Max Heat Dissipation
5.73BTU/h(no PD connected)
221.17BTU/h(with 58W PD connected)



SOFTWARE FEATURES



Transmission Method
Store-And-Forward

Advanced Functions
Compatible With IEEE 802.3af Compliant PDs
Priority Function
Mac Address Auto-Learning And Auto-Aging
IEEE802.3x Flow Control For Full-Duplex Mode And Backpressure For Half-Duplex Mode



OTHERS



Certification
FCC, CE, RoHS

Package Contents
TL-SF1005P, Power Adapter, User Guide
900
901
(1,50)
1 090
21
TP-LINK T1500G-10MPS Gigabitový switch JetStream s 8 porty, PoE a dvěma SFP sloty - AGEMcz
68746
T1500G-10MPS
[X5002]
TP-LINK T1500G-10MPS Gigabitový switch JetStream s 8 porty, PoE a dvěma SFP sloty

Gigabitový smart switch TP-Link JetStream T1500G-10MPS je vybaven osmi gigabitovými porty s konektory RJ45 a dvěma sloty SFP, všechny porty RJ45 podporují standard 802.3af/at (PoE+) s celkovou napájecí kapacitou 116 W a praktické funkce řízení napájení.
Switch nabízí užitečné strategie zabezpečení s vysokým výkonem a řízením kvality služeb (QoS) na podnikové úrovni a bohaté funkce řízení na úrovni vrstvy 2. Gigabitový smart switch TP-Link JetStream T1500G-10MPS je navržen speciálně pro malé a střední firmy, které vyžadují efektivní řízení sítě. Switch T1500G-10MPS je vybaven uceleným souborem funkcí, jako jsou skupiny agregace linek, 802.1Q VLAN, seznamy pro řízení přístupu (Access Control Lists - ACL), řízení kvality služeb (QoS L2 až L4), kontrola všesměrového vysílání a IGMP Snooping, které pro malé a střední firmy umožňují vytvořit síť, která bude připravena na rozšiřování a současně bude výkonná a spolehlivá. Snadno použitelné administrační webové rozhraní navíc umožňuje rychlejší nastavení a konfiguraci s menšími prostoji, což je ideální řešení pro vaši firemní síť.
4 168
4 169
(1,50)
5 044
5
TP-LINK TL-SG116E GBit switch, 16x 10/100/1000Mbps 16-Port Gigabit Unmanaged Pro Switch - AGEMcz
68459
TL-SG116E
[X5002]
TP-LINK TL-SG116E GBit switch, 16x 10/100/1000Mbps 16-Port Gigabit Unmanaged Pro Switch

16-Port Gigabit Unmanaged Pro Switch
TL-SG116E

16 10/100/1000Mbps RJ45 ports
Plug and play, with no configuration required
Durable metal casing of superior quality and professional appearance
Intelligent management via a web user interface and downloadable utility
Green technology reduces power consumption


HARDWARE FEATURES



Standards and Protocols
IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p

Interface
16 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
AUTO Negotiation/AUTO MDI/MDIX

Network Media
10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m)
100BASE-TX: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m)
1000BASE-T: UTP category 5, 5e, 6 or above cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m)

Fan Quantity
Fanless

Power Supply
External Power Adapter(Output: 9VDC/0.6A)

Dimensions ( W x D x H )
11.3*4.4*1.0 in. (286*111.7*25.4 mm)

Max Power Consumption
9.19W(220V/50Hz)


Max Heat Dissipation
31.36BTU/h


PERFORMANCE



Switching Capacity
32Gbps

Packet Forwarding Rate
23.81Mpps

MAC Address Table
8K

Packet Buffer Memory
4.1Mb

Jumbo Frame
9KB


SOFTWARE FEATURES



Quality of Service
Support Port-based/802.1p/DSCP priority
Support 4 priority queues
Rate Limit
Storm Control

L2 Features
IGMP Snooping V1/V2/V3
Static Link Aggregation
Port Mirroring
Cable Diagnostics
Loop Prevention

VLAN
Supports up to 32 VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs)
MTU/Port/Tag VLAN

Transmission Method
Store-And-Forward


OTHERS



Certification
FCC, CE, RoHS

Package Contents
TL-SG116E
Power Cord
Installation Guide
Rubber Feet

System Requirements
Microsoft® Windows® for running Utility
1 984
1 985
(1,50)
2 402
1
UBIQUITI UF-SM-10G - U Fiber, Single-Mode Module, 10G, 2-Pack - AGEMcz
68531
UF-SM-10G
[X5002]
UBIQUITI UF-SM-10G - U Fiber, Single-Mode Module, 10G, 2-Pack
UF-SM-10G je singlemode 10G SFP+ modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 1310nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 10km. Modul je kompatibilní se všemi Ubiquiti prvky se SFP+ porty. Balení obsahuje 2 kusy.

Technické parametry


Konektory a rozhraní

Konektory: (2) LC

Optika

Formát: SFP+
Pro typ kabelu: Single Mode
Přenosová rychlost: 10 Gbps
Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 1310
Dosah [km]: 10
Typ přenosu: 2-vláknový

Software

DDMI - diagnostika: Ano
2 503
2 504
(1,50)
3 030
0
UBIQUITI UF-RJ45-1G, 1G Metalický Modul - AGEMcz
68597
UF-RJ45-1G
[X5002]
UBIQUITI UF-RJ45-1G, 1G Metalický Modul
UF-RJ45-1G je Gigabitový SFP metalický modul s konektorem RJ45 pro metalický kabel s možností data rate 10/100/1000Mbps. Dosah modulu je 100m. Modul je primárně určen pro UniFi switche, kde není dostateční počet metalických portů. Modul je kompatibilní pouze s produkty UniFi od Ubiquiti Networks.

Technické parametry


Fyzické charakteristiky

Provozní teplota [°C]: 0 až 70

Konektory a rozhraní

Konektory: RJ45

Optika

Formát: SFP
Pro typ kabelu: Metalický
Přenosová rychlost: 10 Mbps, 100 Mbps, 1 Gbps
Dosah [km]: 0,1
Typ přenosu: Metalický
424
425
(1,50)
514
0
UBIQUITI Gigabit PoE napájení 24V, 0,5 A česká verze white - AGEMcz
71739
POE-24-12W-G white
[X5002]
UBIQUITI Gigabit PoE napájení 24V, 0,5 A česká verze white
Velmi kvalitní, stabilizovaný PoE napájecí adaptér s uzemněním, indikační LED a výstupním napětím 24V a max.proudem 0,5A. Maximální výstupní výkon je 12W. Navíc oproti předchozím modelům disponuje Gigabitovým ethernetovým portem.

Součástí balení je napájecí 3-pinový kabel.

Název Hodnota
Gigabit LAN: Ano
Hloubka [mm]: 87
LED indikace: Ano
Napájení na pinech: 4,5 (+), 7,8 (-)
Počet PoE portů: 1
Provozní teplota [°C]: 0 až 40
Rychlost ethernetu [Mbps]: 10/100/1000
Stínění: Ano
Šířka [mm]: 44
Typ produktu: PoE injektor + zdroj
Účinnost [%]: 75+
Vstupní napětí: 230V AC
Výstupní napětí [V]: 24
Výstupní proud [A]: 0,5
Výstupní výkon [W]: 12
Výška [mm]: 29
319
320
(1,50)
387
50+
TP-LINK TL-SG1008MP 8-portový gigabitový stolní Switch s 8-portovým PoE + - AGEMcz
69509
TL-SG1008MP
[X5002]
TP-LINK TL-SG1008MP 8-portový gigabitový stolní Switch s 8-portovým PoE +

8-portový gigabitový stolní Switch s 8-portovým PoE +
TL-SG1008MP

8 10/100/1000Mb/s RJ45 porty
Je vybaven 8 podporovanými porty PoE + pro přenos dat a napájení přes jediný kabel
Pracuje s IEEE 802.3af / na kompatibilních zařízeních, rozšiřuje domácí a kancelářské sítě
Inovativní a efektivní technologie úspory energie snižuje spotřebu energie až o 75%*
Podporuje standard PoE + s celkovou spotřebou 126W a až 30W na port
Konstrukce Plug and play, bez nutnosti konfigurace

* Skutečná data se mohou lišit v různých podmínkách použití.


HARDWARE FEATURES



Interface
8 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
AUTO Negotiation/AUTO MDI/MDIX

Network Media
10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m)
100BASE-TX: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m)
1000BASE-T: UTP category 5, 5e, 6 or above cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m)

Fan Quantity
1

Power Supply
100-240VAC, 50/60Hz

PoE+ Ports(RJ45)
Standard: 802.3at/af compliant
PoE+ Ports: 8 Ports
Power Supply: 126W

Backbound Bandwidth
16Gbps

Mac Address Table
4K

Buffer Size
1.5Mbits

Dimensions ( W x D x H )
11.6*7.1*1.7 in. (294*180*44 mm)

Mounting
Rack Mountable

Max Power Consumption
9.89W(220V/50Hz. no PD connected)
140.67W(110V/60Hz. with 126W PD connected)

Max Heat Dissipation
33.74BTU/h(no PD connected)
492.56BTU/h(with 126W PD connected)


SOFTWARE FEATURES



Advanced Features
Compatible With IEEE 802.3af/at Compliant PDs
Priority Function
Mac Address Auto-Learning And Auto-Aging
IEEE802.3x Flow Control For Full-Duplex Mode And Backpressure For Half-Duplex Mode

Transfer Method
Store-And-Forward


OTHERS



Certification
FCC, CE, RoHS

Package Contents
TL-SG1008MP, Power Cord, Installation Guide, Rackmount Kit, Rubber Feet
2 940
2 941
(1,50)
3 559
6
MIKROTIK RouterBOARD RB2011iL-RM, Atheros 74K MIPS CPU, 64MB RAM, 5xLAN, 5xGbit LAN, RouterOS L4, rack mount, zdroj - AGEMcz
60926
RB2011iL-RM
[X5002]
MIKROTIK RouterBOARD RB2011iL-RM, Atheros 74K MIPS CPU, 64MB RAM, 5xLAN, 5xGbit LAN, RouterOS L4, rack mount, zdroj
RouterBoard RB2011iL-RM je osazen 5x Gbit ethernetovými porty a 5x 10/100 Mbps porty. Ideálně se tak hodí do domácnosti nebo do kanceláře. RouterBoard pohání výkonný procesor s frekvencí 600 Mhz. RouterBoard je v provedení do racku.

Oproti předchozímu modelu má navíc PoE výstup na portu 10. PoE výstup má stejné napětí jako použitý zdroj či PoE napájení. Lze tak použít pro napájení dalšího zařízení. Max výstup je 500mA. RB2011iL-RM se hodí pro malé kanceláře či pro vnitropodniké řešení. RouterBoard je dodáván s licencí L4 a je určen do racku.

Název Hodnota
CPU: 600 MHz (AR9344)
Gigabit LAN: Ano
Hloubka [mm]: 90
LAN: (5) 10/100/1000Mbps + (5) 10/100Mbps
Max. spotřeba energie [W]: 6
Napájení: 8 .. 30V DC
Napájení přes PoE: 8 .. 30V DC
Operační systém: RouterOS - L4
Počet LAN portů: 10
PoE: Vstupní a výstupní
Provedení: Rackové
Provozní teplota [°C]: -35 až 65
RAM [MB]: 64
Šířka [mm]: 444
Typ napájení: DC konektor (jack)
Typ napájení: PoE
Výchozí IP adresa: 192.168.88.1
Výchozí jméno a heslo: admin / -
Výška [mm]: 47
2 443
2 444
(1,50)
2 957
0
MIKROTIK wAPG-60ad, Wireless Wire, 60GHz, 1x GLAN, kompletní spoj - AGEMcz
65221
RBwAPG-60adkit
[X5002]
MIKROTIK wAPG-60ad, Wireless Wire, 60GHz, 1x GLAN, kompletní spoj
Systémové řešení platforem firmy MikroTik pro poskytovatele bezdrátového připojení k síti Internet.

Sada 2ks venkovních AP, která nahrazuje gigabitový kabel - jedná se o plně duplexní bezdrátová pojítka standardu 802.11ad v bezlicenčním pásmu 60 GHz.
Nabízí stabilní a rychlé spojení díky doposud nezarušenému pásmu na vzdálenost 100m i více a vysoký standard zabezpečení provozu šifrováním AES.

Součástí jednotky předinstalovaná licence RouterOS Mikrotik L3, jednotky jsou již továrně dodávány přednastavené a spárované.

Jednotky disponují integrovaným PoE splitterem pro PoE napájeni po UTP kabelu, také podporují standard 802.3af/at.
Součástí dodávky napájecí zdroj, PoE injektor, držák, instalační pásky a bezpečnostní šroub eliminující neoprávněné vniknutí do zařízení.

Jednotky lze umístit jak externě na stožár, tak např. jen za okno - instalace je tak velmi snadná a jednotka v případě potřeby přístupná.

Technické specifikace:
Product code: RBwAPG-60ad kit
CPU: IPQ-4019
CPU: nominal frequency 716 MHz
CPU core count: 4
Size of RAM: 256 MB
10/100/1000 Ethernet ports: 1
Wireless Built-in: 60GHz 802.11ad
Antenna beam width Phase array: 60°
PoE in: Yes
Supported input voltage: 12 V - 57 V (802.3af/at)
Dimensions: 185 x 85 x 30 mm
License level: 3
Operating System: RouterOS

Upozornění
Výrobce Mikrotik neposkytuje záruku na zařízení poškozená přepětím.
Zařízení je třeba adekvátně chránit proti indukovanému elektrostatickému přepětí či přepěťovým špičkám na silovém vedení.
Pro venkovní instalace používat výhradně stíněnou kabeláž (FTP/SFTP) a jednotky korektně uzemnit (prostřednictvím integrovaného zemnícího členu či použitím ethernetové přepěťové ochrany).

Provoz spoje v ČR možný pouze v souladu se stávajícím všeobecným oprávněním VO-R/12/09.2010-12 pro pásmo 57-66GHz.
4 958
4 959
(1,50)
6 000
1
TP-LINK Archer C2300 wifi Gigabit Bezdrátový gigabitový MU-MIMO router AC2300 - AGEMcz
65833
Archer C2300
[X5002]
TP-LINK Archer C2300 wifi Gigabit Bezdrátový gigabitový MU-MIMO router AC2300

Bezdrátový gigabitový MU-MIMO router AC2300
Archer C2300

Rychlejší Wi-Fi – rychlost ve dvou pásmech se zvýšila až na 2,25 Gb/s: 1625 Mb/s v pásmu 5 GHz, 600 Mb/s v pásmu 2,4 GHz
Výkonné zpracování – dvoujádrový procesor s taktem 1,8 GHz s koprocesorem
Více zařízení – technologie MU-MIMO dosahuje trojnásobné účinnosti při komunikaci až se 3 zařízeními současně
Ultra rozsah s technologií Range Boost + zesilovač výkonu + vysoce výkonné antény zajišťují ještě větší dosah pokrytí
Plynulejší provoz – technologie Smart Connect inteligentně přiřazuje jednotlivým zařízením nejlepší dostupné pásmo
Lepší VPN připojení – podpora serverů OpenVPN a PPTP VPN a technologie VPN Acceleration zrychluje VPN na ultra úroveň
VPN Server


HARDWARE FEATURES



Memory
512MB RAM and 128MB Flash

Interface
4 10/100/1000Mbps LAN Ports,
1 10/100/1000Mbps WAN Port
1 USB 3.0 Port + 1 USB 2.0 Port

Button
Wi-Fi On/Off Button, Reset Button, WPS Button, Power On/Off Button, LED on/off Button

Antenna
3 Detachable Antennas

External Power Supply
12V/2A

Dimensions ( W x D x H )
8.5 x 6.5 x 1.4 in.(216 x 164 x 36.8 mm)


WIRELESS FEATURES



Wireless Standards
IEEE 802.11ac/n/a 5GHz
IEEE 802.11b/g/n 2.4GHz

Frequency
2.4GHz and 5GHz

Signal Rate
1625Mbps at 5GHz, 600Mbps at 2.4GHz

Transmit Power
5GHz: 11a 6Mbps: -91dBm
11a 54Mbps: -72dBm
11n HT20: -70dBm
11n HT40: -69dBm
11ac HT20: -60dBm
11ac HT40: -61dBm
11ac HT80: -56dBm
2.4GHz: 11g 54Mbps: -73dBm
11n HT20: -72dBm
11n HT40: -69dBm

Wireless Functions
Enable/Disable Wireless Radio, WMM,
Wireless Statistics

Wireless Security
64/128-bit WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA-PSK2
encryptions

Transmission Power
CE: <20dBm(2.4GHz), <23dBm(5GHz)
FCC: <30dBm

Guest Network
2.4GHz guest network x 1, 5GHz guest network x 1


SOFTWARE FEATURES



Quality of Service
WMM, Bandwidth Control

WAN Type
Dynamic IP/Static IP/PPPoE/
PPTP(Dual Access)/L2TP(Dual Access) /Bigpond

Management
Access Control, Local Management, Remote Management

DHCP
Server, Client, DHCP Client List, Address Reservation

Port Forwarding
Virtual Server, Port Triggering, UPnP, DMZ

Dynamic DNS
TP-Link DynDns, NO-IP

VPN Pass-Through
PPTP, L2TP

Access Control
Parental Control, Local Management Control,
Host list, Access Schedule, Rule Management

Protocols
Supports IPv4 and IPv6

Advanced Features
Smart Connect, Airtime Fairness, Link Aggregation

USB Sharing
Support Samba(Storage)/FTP Server/Media Server/
Printer Server

VPN Server
PPTP, OpenVPN


OTHERS



Certification
CE, FCC, RoHS

Package Contents
AC2300 Wireless MU-MIMO Gigabit Router
Archer C2300
3 Detachable Antennas
Power Supply Unit
Ethernet Cable
Quick Installation Guide

System Requirements
Microsoft Windows 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ or Windows 7, 8, 8.1, 10, MAC OS, NetWare, UNIX or Linux
Internet Explorer 11, Firefox 12.0, Chrome 20.0, Safari 4.0, or other Java-enabled browser
Cable or DSL Modem
Subscription with an Internet Service Provider (for Internet access)
3 791
3 792
(1,50)
4 588
10
MIKROTIK RouterBOARD RB921GS-5HPacD-15S, mANTBox 15s, 2x15dBi/120°, 802.11ac, ROS L4, 1x SFP, 1xGLAN, PoE, zdroj - AGEMcz
64524
RB921GS-5HPacD-15S
[X5002]
MIKROTIK RouterBOARD RB921GS-5HPacD-15S, mANTBox 15s, 2x15dBi/120°, 802.11ac, ROS L4, 1x SFP, 1xGLAN, PoE, zdroj
Díky implementaci RB921 (s podporou 802.11ac protokolu) do stávající 5GHz sektorové mANT antény vznikla nová vysílací jednotka určená pro ISP providery, ideální pro připojení klientů na delší vzdálenosti.

Uvnitř sektorové antény se nachází velmi výkonný RB921GS-5HPacD s taktem 720MHz, 128MB operační pamětí, L4 licencí, 1x GLAN, 1x SFP a podporou WiFi standardů 802.11a/n/ac pro přenosovou rychlost až 866Mbps.

Sektorová anténa z řady mANT pracuje v pásmu 5GHz (5170 - 5825 MHz) a vyznačující se ziskem 15 dBi, vyzařovacími úhly 120°/10° a velmi kvalitním dílenským spracováním. Díky velmi kvalitnímu dílenskému spracování má anténa pomocí zadního stínícího krytu a obronzovanému šasi z vnitřní zadní strany skvělý předozadní poměr (30dB).
Obsah balení
•Anténa
•Držák
•Napájecí adaptér 24V / 0.8A
•PoE injektor

Technické parametry


Bezdrátové vlastnosti

Izolace mezi konektory [dB]: 40
Předozadní poměr [dB]: 30
VSWR: < 1,8
Vysílací výkon [dBm]: 31
Vyzařovací úhel - H. pol. [°]: 120
Vyzařovací úhel - V. pol. [°]: 10
Bezdrátové frekvence [GHz]: 5
Přenosová rychlost WiFi - 5GHz [Mb/s]: 866
WiFi standardy: 802.11ac, 802.11n, 802.11a
Zisk antény [dBi]: 15

Fyzické charakteristiky

Provedení: Venkovní
Hloubka [mm]: 82
Šířka [mm]: 140
Výška [mm]: 348

Hardware

RAM [MB]: 128
CPU: QCA9557
Frekvence CPU [MHz]: 720
Počet CPU jader: 1
Velikost uložiště [MB]: 128

Konektory a rozhraní

Rychlosti LAN: (1) 10/100/1000Mbps
Gigabit LAN: Ano
Rychlosti SFP/SFP+: (1) 1000Mbps

Napájení

Max. spotřeba energie [W]: 13
Napájení přes PoE: 8 .. 30V DC
Typ napájení: DC konektor, PoE
Typy PoE: Vstupní
Napájení přes konektor/svorkovnici: 8 .. 30V DC

Software

Operační systém: RouterOS - L4
Výchozí IP adresa: 192.168.88.1
Výchozí jméno a heslo: admin / -
3 477
3 478
(1,50)
4 208
0
MIKROTIK RouterBOARD RB960PGS-PB PowerBox Pro, 5xGLAN (4x PoE-OUT), Outdoor, nap. adaptér, ROS L4, mont.set - AGEMcz
64673
RB960PGS-PB
[X5002]
MIKROTIK RouterBOARD RB960PGS-PB PowerBox Pro, 5xGLAN (4x PoE-OUT), Outdoor, nap. adaptér, ROS L4, mont.set
PowerBox Pro je venkovní zařízení s 5x Gigabit LAN s možností PoE (port 1 pro POE IN, porty 2-5 pro PoE Out), jedním SFP portem a napájecím konektorem. PowerBox Pro je poháněn procesorem QCA9557 s taktem 800MHz, 128MB RAM a flash uložištěm o velikosti 16MB.

Napájení

PowerBox Pro je specifické zařízení pro napájení dalších aktivních prvků připojených do portů 2 až 5, kde propouští napájení, kterým je samotný powerbox napájen (standardně je PowerBox dodáván s 24V napájecím adaptérem určeným pro napájení např. SXT jednotek).
V případě použití 48 až 57V napájecího adaptéru je powerbox schopný napájet i zařízení podporující 802.af/at (mód B = 4,5+, 7,8-). V případě použití menšího napětí než 30V je proudové omezení na 1 port 1A, v případě vyššího napětí je proudové omezení na port nastaveno na 450mA. Celkový proud na všech portech je omezen na 2A.

Software

Pro ovládání a monitoring všech funkcí v powerboxu je nainstalován oblíbený RouterOS s L4 licencí.

Obsah balení
•Zařízení
•Napájecí adaptér 24V / 2.5A
•Napájecí kabel
•Gigabitový PoE injektor
•Kit pro montáž na DIN lištu
•Stahovací páska
•(2) kovový pásek

Technické parametry


Fyzické charakteristiky

Provedení: Venkovní
Provozní teplota [°C]: -40 až 70
Hloubka [mm]: 52
Šířka [mm]: 125
Výška [mm]: 225

Hardware

RAM [MB]: 128
CPU: QCA9557
Frekvence CPU [MHz]: 800
Počet CPU jader: 1

Konektory a rozhraní

Rychlosti LAN: (5) 10/100/1000Mbps
Gigabit LAN: Ano
Rychlosti SFP/SFP+: (1) 1000Mbps

Napájení

Max. spotřeba energie [W]: 9
Napájení přes PoE: 12 .. 57V DC
Typ napájení: DC konektor, PoE
Typy PoE: Vstupní a výstupní
Napájení přes konektor/svorkovnici: 10 .. 57V DC

Software

Operační systém: RouterOS - L4
Výchozí IP adresa: 192.168.88.1
Výchozí jméno a heslo: admin / -
2 445
2 446
(1,50)
2 960
2