+420 281 028 666


zapamatovat heslo
Detailní třídení


POZOR. Provozovna BRNO do odvolání uzavřena. Prosím kontaktujte kolegy telefonicky/emailem.
Provozovna PRAHA uzavřena pro maloobchodní prodej.
Velkoobchod v provozu. Vstup povolen pouze s rouškou a dezinfekcí.
Zasílání zboží je možné přes přepravce PPL a DPD.
Děkujeme za pochopení.

Vyhledávání
Výraz:
Cena Od:
Do:
Vyhledat v současné větvi
Vyhledat všude
Produktů na stránce:
Seřadit podle:
1
Foto Prod. ID
Part No.
Název Cena bez DPH
bez popl.
s popl.
(poplatky)
Cena s DPH
Skladem Vložit do košíku
KABEL Patch optický SC-SC 09/125 1.0m G657A OPTIX - AGEMcz
72213
1020
[X5002]
KABEL Patch optický SC-SC 09/125 1.0m G657A OPTIX Pouze na objednávku
Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické trase zakončené v rozvaděči. Patchcordy bývají zpravidla duplexní (2x vlákno, 4x konektor), na přání lze dodat i kabely simplexní (1x vlákno, 2x konektor) pro jedno-vláknové xWDM aplikace.

Konektory E2000, SC a LC jsou pak v duplexním provedení spojeny sponou - ta je rozebíratelná a umožňuje tak rozdělení duplexního patchcordu na dva simplexní (nelze pouze u odolné varianty HEAVY DUPLEX). Uvedené patchcordy jsou pouze úzkým výběrem ze sortimentu. Dále jsme schopni patchcordy dodat s konektory E2000, ST, SC, LC, FC, MTRJ, VF-45.

Typ vlákna: SM, 9/125, OS2, G.657A1
Konektory: SC-SC
Broušení: UPC-UPC
Barva: Žlutá
Armorování: NE
Plášť: LSZH
Průměr: 3mm
Délka: 1m
Provedení: Duplex

Skladovací a provozní teplota: -40 až +70°C
156
156
(0,00)
189
0
KABEL Patch optický SC-LC 09/125 3.0m G657A OPTIX - AGEMcz
72214
1052
[X5002]
KABEL Patch optický SC-LC 09/125 3.0m G657A OPTIX Pouze na objednávku
ptický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické trase zakončené v rozvaděči. Patchcordy bývají zpravidla duplexní (2x vlákno, 4x konektor), na přání lze dodat i kabely simplexní (1x vlákno, 2x konektor) pro jedno-vláknové xWDM aplikace.

Konektory E2000, SC a LC jsou pak v duplexním provedení spojeny sponou - ta je rozebíratelná a umožňuje tak rozdělení duplexního patchcordu na dva simplexní (nelze pouze u odolné varianty HEAVY DUPLEX). Uvedené patchcordy jsou pouze úzkým výběrem ze sortimentu. Dále jsme schopni patchcordy dodat s konektory E2000, ST, SC, LC, FC, MTRJ, VF-45.

Typ vlákna: SM, 9/125, OS2, G.657A1
Konektory: LC-SC
Broušení: UPC-UPC
Barva: Žlutá
Armorování: NE
Plášť: LSZH
Průměr: 3mm
Délka: 3m
Provedení: Duplex

Skladovací a provozní teplota: -40 až +70°C
182
182
(0,00)
220
0
1