+420 281 028 666


zapamatovat heslo
Detailní třídení
Vyhledávání
Výraz:
Cena Od:
Do:
Vyhledat v současné větvi
Vyhledat všude
Produktů na stránce:
Seřadit podle:
1
Foto Prod. ID
Part No.
Název Cena bez DPH
bez popl.
s popl.
(poplatky)
Cena s DPH
Skladem Vložit do košíku
KABEL Patch optický LC-LC 50/125 multimode 1.0m OPTIX - AGEMcz
65756
1129-1m
[X5002]
KABEL Patch optický LC-LC 50/125 multimode 1.0m OPTIX Pouze na objednávku
Duplexnímultimodový optický kabel (50/125 OM2)
Ideální pro vysokorychlostní přenos dat s minimální ztrátou signálu
Integrovaný LC / LC-konektory pro snadné a spolehlivé připojení

Specifikace
Typ: Duplex Multimode
Vlákno: 50/125 (OM2)
Konektory: LC LC
Délka kabelu: 1 m
Čistá hmotnost: 20g
Vstupní útlum: <0,3 dB
Útlum odezvy:> 30 dB
Vložení-vytažení test konektoru (1000 krát) <0,3 dB
Interchange <0,2 dB
Provozní teplota -40°C - 80°C

Detaily balení
Množství v kartonu, kusy 200
Velikost kartonu, CUM 0.05238
Váha kartonu, kg 12
Individual package size LxWxH: 115x100x14 mm
Carton size LxWxH: 485x400x270 mm
Země původu CN
Čárkový kód (EAN) 8716309073226
Customs code 8544429090

289
289
(0,00)
350
0
KABEL Patch optický LC-LC 50/125 multimode 0.5m OPTIX - AGEMcz
65329
1129
[X5002]
KABEL Patch optický LC-LC 50/125 multimode 0.5m OPTIX Pouze na objednávku
Duplexnímultimodový optický kabel (50/125 OM2)
Ideální pro vysokorychlostní přenos dat s minimální ztrátou signálu
Integrovaný LC / LC-konektory pro snadné a spolehlivé připojení

Specifikace
Typ: Duplex Multimode
Vlákno: 50/125 (OM2)
Konektory: LC LC
Délka kabelu: 1 m
Čistá hmotnost: 20g
Vstupní útlum: <0,3 dB
Útlum odezvy:> 30 dB
Vložení-vytažení test konektoru (1000 krát) <0,3 dB
Interchange <0,2 dB
Provozní teplota -40°C - 80°C

Detaily balení
Množství v kartonu, kusy 200
Velikost kartonu, CUM 0.05238
Váha kartonu, kg 12
Individual package size LxWxH: 115x100x14 mm
Carton size LxWxH: 485x400x270 mm
Země původu CN
Čárkový kód (EAN) 8716309073226
Customs code 8544429090

143
143
(0,00)
173
0
1