+420 281 028 666


zapamatovat heslo

Kudy k nám


Středisko PRAHA:Středisko BRNO:
AGEM.CZ s.r.o.AGEM.CZ s.r.o.
Pospíchalova 1093Křížová 18
198 00 Praha 9603 00 Brno
tel.: 281 028 666tel.: 543 210 429

Mapa:


Praha... Brno...

Autem:


Od centra Prahy a Teplic ...

Jeďte směrem ven z Prahy (na Mladou Boleslav) po ulici Chlumecké a ještě před nákupním centrem CČM odbočte vpravo pod tubus metra směr "Kyje na Hutích", 2x zabočte vpravo, dostanete se tak do ulice Cíglerova, a poté po cca 100m odbočte vlevo do ulice Pospíchalova. Budovu poznáte podle vysokého komínu. Před budovou je parkoviště.


Od Mladé Boleslavi ...

Po příjezdu do Prahy po R10 odbočte na začátku Východní spojky Pražského okruhu vpravo směr Černý Most, najedete na Chlumeckou ulici, po pravé ruce minete budovu MAKRO a znovu odbočte vpravo směr "Kyje na Hutích", na světelné křižovatce odbočte vlevo, podjeďte tubus metra, za tubusem na křižovatce rovně a po 20m na další křižovatce zabočte prudce vpravo, dostanete se tak do ulice Cíglerova, a poté po cca 100m odbočte vlevo do ulice Pospíchalova. Budovu poznáte podle vysokého komínu. Před budovou je parkoviště.


Od Hradce Králové a od Jižní spojky ...

Na Východní spojce Pražského okruhu odbočte směr Teplice, Černý Most, najedete na Chlumeckou ulici, po pravé ruce minete budovu MAKRO a znovu odbočte vpravo směr "Kyje na Hutích", na světelné křižovatce odbočte vlevo, podjeďte tubus metra, za tubusem na křižovatce rovně a po 20m na další křižovatce zabočte prudce vpravo, dostanete se tak do ulice Cíglerova, a poté po cca 100m odbočte vlevo do ulice Pospíchalova. Budovu poznáte podle vysokého komínu. Před budovou je parkoviště.


MHD:

Provozovna AGEM.CZ se nachází cca 400m od stanice "Rajská zahrada" na trase metra B. Po výstupu z metra se dejte pěšky vlevo východním směrem po ulici Cíglerova, ze které pak na konci bloku odbočte vpravo do ulice Pospíchalova.