+420 281 028 666


zapamatovat heslo
Detailní třídení



Vyhledávání
Výraz:
Cena Od:
Do:
Vyhledat v současné větvi
Vyhledat všude
Produktů na stránce:
Seřadit podle:
Foto Prod. ID
Part No.
Název Cena bez DPH
bez popl.
s popl.
(poplatky)
Cena s DPH
Skladem Vložit do košíku
UBIQUITI UF-OLT-4 - U Fiber, 4x GPON, 1x SFP+ - AGEMcz
67937
UF-OLT-4
[X5002]
UBIQUITI UF-OLT-4 - U Fiber, 4x GPON, 1x SFP+ Top  produkt
UFiber OLT 4 nabízí 4 GPON porty a podporuje až 128 klientů na port, celkově až 512 souběžných klientů s fyzickými linkami do vzdálenosti 20 km.
Co se konektorů týče, UF-OLT-4 má kromě 4 GPON portů také 1 SFP+ port s rychlostí 1/10G, jeden ethernetový port určený pouze pro management a jeden konzolový port.

Management

Management OLT jednotek nebyl nikdy jednodušší! Samotné zařízení disponuje webovým rozhraním, kde je možné se podívat, které jednotky jsou aktuálně připojené, upgradovat hromadně firmware atd. Největší výhodou je však centrální správa pomocí softwaru UNMS (Ubiquiti Network Management System).

UNMS je komplexní správa nejenom pro OLT a jejich klienty ale také pro jakékoliv jednotky z portfólia Ubiquiti Networks, jako jsou airMAX, UniFi, EdgeRouter, EdgePoint, EdgeMax a dalších... Více o podpoře naleznete na stránkách unms.com. Controller je možné stáhnout a nainstalovat na os Linux. Cloudové řešení není zatím podporováno, nicméně je možné si pronajmout hostované řešení.
Obsah balení
•Zařízení
•GPON SFP modul (UF-GP-B+)
•Napájecí kabel

Technické parametry


Fyzické charakteristiky

Tlačítka: Reset
Provozní teplota [°C]: -10 až 45
Hloubka [mm]: 259
Šířka [mm]: 300
Výška [mm]: 42

Konektory a rozhraní

Sériový port: RJ45
Rychlosti LAN: (1) 10/100Mbps (management)
Počet GPON SFP portů: 4
Rychlosti SFP/SFP+: (1) 1/10Gbps

Napájení

Max. spotřeba energie [W]: 35
Napájení přes konektor/svorkovnici: 230V AC

Optika

Přenosová rychlost: 1.244 / 2.488 Gbps
Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 1490 / 1310
Dosah [km]: 20
Vysílací výkon [dBm]: 1.5 až 5
Přijímací citlivost [dBm]: -8 až -28

25 987
25 988
(1,50)
31 445
1
UBIQUITI N-SW, NanoSwitch - AGEMcz
66661
N-SW
[X5002]
UBIQUITI N-SW, NanoSwitch
N-SW je venkovní, velmi jednoduchý nemanagovatelný PoE switch s 4x Gigabit LAN a podporou pasivního PoE napájení. Zařízení lze instalovat na stožár nebo zeď.
POE napájení

Switch má celkem 4 porty z čehož 1.port je určen pro vstupní napájení pomocí 24V pasivního Gigabitového napájecího PoE adaptéru s podporou napájení po 2 párech.

Zbylé 3 porty slouží pro napájení dalších zařízení s podporou 24V pasivního Gigabit PoE s podporou napájení po 2 párech (standard pro zařízení typu NanoStation, PowerBeam, AirGrid atd.). Maximální spotřeba na port je 24W, celková spotřeba všech 3 PoE portů je max. 24W.

Obsah balení
•Zařízení
•Šroubek
•(2) stahovací kovová páska
994
995
(1,50)
1 204
0
UBIQUITI USW-FLEX - UniFi Switch Flex - AGEMcz
69936
USW-FLEX
[X5002]
UBIQUITI USW-FLEX - UniFi Switch Flex
USW-FLEX je 5-portový venkovní Gigabitový switch s možností PoE-In a PoE-Out na 4 portech. Switch umožňuje na výstupních portech aktivní napájení typu 802.3af, což dává celkově 15.4W na každém portu.

Univerzální montáž

USW-Flex lze instalovat vodorovně nebo svisle, takže je ideální pro instalace na rovnou plochu, magnetickou montáž na zeď a nebo na sloup.

Vnitřní / venkovní provedení

USW-Flex je navržen pro vnitřní nebo venkovní použití. Díky pouzdru odolnému vůči povětrnostním vlivům a univerzálním možnostem montáže poskytuje USW-Flex flexibilitu a odolnost prostředím s extrémními teplotními změnami.

Bezproblémová integrace

Jediná instance řídicí jednotky UniFi spuštěné v cloudu může spravovat více UniFi sítí v rámci centralizovaného rozhraní. Každá síť je logicky oddělena a má vlastní síťové monitorování, konfiguraci, mapy, statistiky a účty správce.

Obsah balení
•Zařízení
•Držák na stožár
•Kryt na kabely
•Magnetický držák na kov
•Šroubky + hmoždinky
•(2) stahovací páska
2 774
2 775
(1,50)
3 358
0
UBIQUITI USW-FLEX mini - UniFi Switch USW-Flex-Mini - AGEMcz
74075
USW-Flex-Mini
[X5002]
UBIQUITI USW-FLEX mini - UniFi Switch USW-Flex-Mini
USW-Flex-Mini je maličký 5-portový Gigabitový switch se správou přes UniFi Controller od Ubiquiti Networks v desktop provedení s prvním portem podporující PoE In.

PoE IN na Eth1
Jeho největší předností je gigabitový POE IN na portu č.1 pro snadnou expanzi sítě i do míst, kde není možné vybudovat elektrickou zásuvku. Switch lze napájet jak aktivně (802.3af/at), tak pasivně pomocí 44-57V adaptéru. Switch lze kromě PoE napájet i přes USB-C adaptér se specifikací 5V/1A.

Management přes UniFi Controller
Zásadní rozdíl mezi switchi řady UniFiSwitch a řady EdgeSwitch je v managementu - WebGUI management switchů EdgeSwitch je u modelů UniFiSwitch nahrazen UniFi Controllerem.

Obsah balení
Zařízení
Napájecí adaptér 5V/1A

Technické parametry
Fyzické charakteristiky

Provedení: Desktop
Ventilátory: Bez ventilátoru
Šasi: Plastové
Tlačítka: Reset
Provozní teplota [°C]: -5 až 45
Hloubka [mm]: 70
Šířka [mm]: 107
Výška [mm]: 21
Konektory a rozhraní

Rychlosti LAN: (5) 10/100/1000Mbps
Napájení

Napájení přes PoE: 802.3af, 802.3at
Typ napájení: PoE, USB-C
Typy PoE: PoE-In (pouze)
Max. spotřeba energie [W]: 2,5
Napájení přes konektor/svorkovnici: 5V / 1A
Obecné

Rychlost přepínání [Gbps]: 10
Software

Management: UniFi controller
Funkce: VLAN, DHCP snooping
Výchozí IP adresa: Dynamická z DHCP
Výchozí jméno a heslo: ubnt / ubnt
824
825
(1,50)
998
0
UBIQUITI UniFi Switch USW-Lite-16-PoE - AGEMcz
75988
USW-Lite-16-PoE
[X5002]
UBIQUITI UniFi Switch USW-Lite-16-PoE
USW-Lite-16-PoE je Gigabitový PoE L2 Switch od Ubiquiti Networks v desktop provedení s maximálním PoE budgetem 45W. Managovatelný switch s 16 Gigabit metalickými porty a celkovou propustnost 16 Gbps. Pouze 8 portů z 16ti podporuje PoE napájení 802.3af/at s maximálním výkonem 30W/port. Switch je díky nízkému PoE budgetu vhodný spíše jako datový s napájením pár zařízení na okraji sítě.

Management přes UniFi Controller
Zásadní rozdíl mezi switchi řady UniFiSwitch a řady EdgeSwitch je v managementu - WebGUI management switchů EdgeSwitch je u modelů UniFi Switch nahrazen UniFi Controllerem.

Technické parametry
Konektory a rozhraníRychlost LAN:(16) 10/100/1000MbpsNapájeníTyp napájení:Ze sítě (230V)Typy PoE:PoE-Out (pouze)Podporované PoE-Out standardy:802.3af, 802.3atPočet PoE Out portů:8PoE budget [W]:45Max. spotřeba energie [W]:15Napájení přes konektor/svorkovnici:230V ACFyzické charakteristikyProvedení:DesktopVentilátory:Bez ventilátoruŠasi:PlastovéTlačítka:ResetProvozní teplota [°C]:-15 až 40Šířka [mm]:192Výška [mm]:44Hloubka [mm]:185ObecnéRychlost přepínání [Gbps]:16SoftwareManagement:UniFi controllerFunkce:DHCP snoopingVýchozí IP adresa:Dynamická z DHCPVýchozí jméno a heslo:ubnt / ubnt
4 812
4 813
(1,50)
5 824
0
UBIQUITI USW-PRO-24-POE - UniFi Switch USW-Pro-24-POE Gen2 - AGEMcz
70768
USW-PRO-24-POE
[X5002]
UBIQUITI USW-PRO-24-POE - UniFi Switch USW-Pro-24-POE Gen2
Druhá generace UniFi switchů přináší řadu změn a vylepšení, switche byly přebudovány od základu. Oproti první generaci došlo k výraznému vylepšení toku vzduchu, který slouží k chlazení, a tak v porovnání je až 4x tišší* než první generace.
* při okolní teplotě 25° a zatížení POE zdroje na 25% je switch 3,6x tišší
* při okolní teplotě 25° a zatížení POE zdroje na 50% je switch 4,2x tišší
* při okolní teplotě 25° a zatížení POE zdroje na 100% je switch 1,9x tišší

ýbava
USW-Pro-24-POE Gen2 má celkem 24 portů s funkcí POE-Out. Porty 1-16 podporují standardy 802.3af/at, porty 17-24 pak 802.3bt (60W). Celkový POE budget činí 400W (celkový výkon zdroje 450W, 50W vlastní spotřeba switche).
Jako Uplink poslouží dvojice portů 10G SFP+ se zpětnou kompatibilitou 1G SFP. Pro případ výpadku napájení nebo poruchy interního zdroje je možné switch připojit k záložnímu systému UniFi SmartPower, který obslouží až 6 podporovaných zařízení.

Dotykový displej
Na dotykovém displeji okamžitě vidíte nejdůležitejší informace jako chybové stavy, varování, statistiky portů, spotřebu připojených zařízení, vytížení sítě a další.
L3 funkce
V budoucí verzi firmware je v plánu implementace L3 switch funkcí.
Obsah balení
Zařízení
Napájecí kabel
Úchyty do 19" racku

Fyzické charakteristiky
Provedení:
Rackmount
Ventilátory:
(2) 40 x 40 mm
Šasi:
Kovové
Tlačítka:
Reset
Provozní teplota [°C]:
-5 až 40
Hloubka [mm]:
285
Šířka [mm]:
442
Výška [mm]:
44
Konektory a rozhraní
Rychlosti LAN:
(24) 10/100/1000Mbps
Rychlosti SFP/SFP+/QSFP+:
(2) 1G/10Gbps
Ostatní:
LCD displej
Napájení
Typ napájení:
Ze sítě (230V)
Typy PoE:
Pouze PoE-Out
Podporované PoE-Out standardy:
802.3af, 802.3at, 802.3bt
Počet PoE Out portů:
24
PoE budget [W]:
400
Max. spotřeba energie [W]:
50
Obecné
Jumbo rámec [Bytes]:
9000
Rychlost přepínání [Gbps]:
88
Tabulka MAC adres:
16000
Software
Management:
UniFi controller
Funkce:
VLAN, QoS
Výchozí IP adresa:
192.168.1.20, Dynamická z DHCP
Výchozí jméno a heslo:
ubnt / ubnt
18 187
18 188
(1,50)
22 007
0
UBIQUITI UniFi Cloud Key, G2, 1TB HDD (Ubiquiti Unifi Cloud Key Gen2+) - AGEMcz
68138
UCK-G2-PLUS
[X5002]
UBIQUITI UniFi Cloud Key, G2, 1TB HDD (Ubiquiti Unifi Cloud Key Gen2+)
Ovládejte svoje zařízení z rodiny UniFi díky novému nástroji UniFi Cloud Key G2 Plus. Skrze jedno zařízení můžete ovládat svoji síť UniFi stejně jako UniFi Video. UCK je designováno ke snadnému nasazení a může být rychle nakonfigurováno přes Bluetooth za pomoci mobilních UniFi aplikací.

Přední panel ukazuje stav vašich UniFi i UniFi video zařízení. Zabudovaná baterie ochrání proti ztrátě napájení. Pro kamerové záznamy je k dispozici 1TB HDD, který je uživatelsky vyměněný za disk o velikosti až 5TB.

Vlastnosti produktu:
•Snadné nastavení díky UniFi mobilním aplikacím
•Napájení přes POE 802.3af nebo USB-C (není součástí balení)
•Zabudovaná baterie pro bezpečné automatické vypnutí

•1TB 2.5" HDD (možnost výměny za až 5TB)
•Přední informační displej

Technické parametry


Fyzické charakteristiky

Provedení: Desktop
Tlačítka: Reset, napájení
Provozní teplota [°C]: 0 až 35
Hmotnost [g]: 5
Hloubka [mm]: 134
Šířka [mm]: 131
Výška [mm]: 27

Hardware

RAM [MB]: 3
CPU: 8-core 64-bit ARM

Konektory a rozhraní

Rychlosti LAN: (1) 10/100/1000Mbps

Napájení

Max. spotřeba energie [W]: 18
Napájení přes PoE: 802.3af
Typ napájení: DC konektor, PoE
Napájení přes konektor/svorkovnici: 9V / 2A

Software

Výchozí IP adresa: Dynamická z DHCP

5 484
5 485
(1,50)
6 637
9
UBIQUITI Unifi Cloud Key G2 Rack Mount Accessory CKG2-RM - AGEMcz
68936
CKG2-RM
[X5002]
UBIQUITI Unifi Cloud Key G2 Rack Mount Accessory CKG2-RM
Description & Key Features
Cloud Key G2 Rack Mount Accessory
Mount your CloudKey G2 or CloudKey G2 Plus into a 19" rack with the Cloud Key G2 Rack Mount Accessory. The Cloud Key G2 and Cloud Key G2 Plus lock securely into the back of the Rack Mount Accessory for a clean and secure installation. The Cloud Key front panel display, RJ45 ethernet connector, reset button, and status LED are exposed on the front panel for easy access.

- Works with CloudKey G2 and Cloud Key G2 Plus
- Front-panel ethernet port for clean installation
- Includes four cage nuts and M6 bolts
2 707
2 708
(1,50)
3 277
4
UBIQUITI USW-Enterprise-24-PoE - UniFi Switch Enterprise 24 PoE - AGEMcz
75898
USW-Enterprise-24-PoE
[X5002]
UBIQUITI USW-Enterprise-24-PoE - UniFi Switch Enterprise 24 PoE
UniFi Switch Enterprise 24 PoE je spolehlivý managovatelný 2.5-Gigabitový L3 Switch s kapacitou přepínání 124 Gbps, (12) 2.5-Gigabit LAN porty, dalšími (12) Gigabit LAN porty a dvěmi SFP+ (10Gbps) šachtami. Všechny ethernetové porty podporují 802.3af/at PoE-Out s výstupním výkonem 30W/port a celkovým PoE Budgetem 400W. Switch má kromě standardní výbavy také 1,3" dotykovým displej pro poskytování informací o systému, teplotě, statistice portů, PoE napájení a mnoho dalšího. Switch lze napájet standardně přes 230V ale také přes UniFi SmartPower RPS, který slouží spíše k zálohování napájení v případě selhání interního zdroje.

Klíčové vlastnosti
(12) 100M/1G/2.5G portů - podpora 802.3af/at PoE+ (30W/port)
(12) 10/100M/1G portů - podpora 802.3af/at PoE+ (30W/port)
(2) 1/10G SFP+ porty
400W PoE budget
1.3" dotykový displej
Záložní napájení přes SmartPower RPS konektor
Podporováno v UniFi Controlleru od verze 5.14.12
Správa přes UniFi Controller
USW-Enterprise-24-PoE nemá webový management ale je spravován centrálně pomocí UniFi Controlleru s podporou mobilní aplikace UniFi a nabízí rozsáhlou sadu pokročilých přepínacích protokolů a funkcí L2, včetně provozního režimu (přepínání, zrcadlení nebo agregace) na port. UniFi Network Controller a mobilní aplikace umožňují správcům konfigurovat a sledovat prakticky všechny funkce přepínače v grafickém uživatelském rozhraní odkudkoli.

Obsah balení
Zařízení
Napájecí kabel
Úchyty do 19" racku

echnické parametry
Konektory a rozhraníRychlost LAN:(12) 100/1000/2500Mbps + (12) 10/100/1000MbpsOptické rozhraní:(2) 1G/10GbpsOstatní:Dotykový displejNapájeníRedundantní napájení:AnoTyp napájení:Ze sítě (230V), UniFi SmartPower RPSTypy PoE:PoE-Out (pouze)Podporované PoE-Out standardy:802.3af, 802.3atPočet PoE Out portů:24PoE budget [W]:400Max. spotřeba energie [W]:550Napájení přes konektor/svorkovnici:230V ACFyzické charakteristikyProvedení:RackmountVentilátory:Bez ventilátoruŠasi:KovovéProvozní teplota [°C]:-5 až 40Šířka [mm]:442Výška [mm]:44Hloubka [mm]:325ObecnéRychlost přepínání [Gbps]:124Tabulka MAC adres:16000Rychlost předávání paketů [Mpps]:92,2SoftwareManagement:UniFi controllerFunkce:VLAN, DHCP snoopingVýchozí IP adresa:192.168.1.20, Dynamická z DHCPVýchozí jméno a heslo:ubnt / ubnt
20 624
20 625
(1,50)
24 956
0
UBIQUITI PoE napájení 48V, 0,5 A česká verze gigabitový POE-48-24W-G - AGEMcz
67330
POE-48-24W-G
[X5002]
UBIQUITI PoE napájení 48V, 0,5 A česká verze gigabitový POE-48-24W-G
Velmi kvalitní, stabilizovaný PoE napájecí adaptér s uzemněním, indikační LED a výstupním napětím 48V a max.proudem 0,5A. Maximální výstupní výkon je 24W. Tento model disponuje Gigabitovým ethernetovým portem.

Obsah balení
•PoE napájecí adaptér
•Napájecí kabel
373
374
(1,50)
453
20
TP-LINK LS108G 8-Portový stolní switch 10/100/1000Mb/s - AGEMcz
76249
LS108G
[X5002]
TP-LINK LS108G 8-Portový stolní switch 10/100/1000Mb/s
LS108G
8-Portový stolní switch 10/100/1000Mb/s
RJ45 s automatickou adaptací 10/100/1000Mb/s podporující Auto-MDI/MDIX
Technologie Green Ethernet šetří spotřebu energie
Řízení toku IEEE 802.3x zajišťuje spolehlivý přenos dat
Ocelové pouzdro, desktopová konstrukce nebo konstrukce s upevněním na stěnu
Podpora 802.1p / DSCP QoS
Plug and play, bez nutnosti konfigurace

HARDWARE FEATURES
Standards and Protocols IEEE 802.3i/802.3u/ 802.3ab/802.3x, IEEE 802.1p
Interface 8 10/100/1000Mbps, Auto-Negotiation, Auto-MDI/MDIX Ports
Fan Quantity Fanless
External Power Supply External Power Adapter (Output: 9VDC / 0.6A)
LED Indicator System Power
Link/Act indicators per port built into each RJ-45 port
Dimensions ( W x D x H ) 6.2 x 3.9 x 1.0 in. (158 x 99.1x 25 mm)
Max Power Consumption 3.7W(220V/50Hz)
Max Heat Dissipation 12.617 Btu/hr
PERFORMANCE
Packet Forwarding Rate 11.9 Mpps
MAC Address Table 4K
Packet Buffer Memory 1.5 Mb
Jumbo Frame 16 KB
SOFTWARE FEATURES
Advanced Features Green Technology
802.3X Flow Control
802.1P/DSCP QoS
Transfer Method Store and Forward
OTHERS
Certification CE, FCC, RoHS
Package Contents 8-Port 10/100/1000Mbps Desktop Switch
Power Adapter
Installation Guide
Environment Operating Temperature: 0°C~40°C (32°F~104°F)
Storage Temperature: -40°C~70°C (-40°F~158°F)
Operating Humidity: 10% ~ 90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing
619
620
(1,50)
750
3
TP-LINK TL-SL1218MP 16-portový 10/100Mb/s + 2-portový gigabitový Unmanaged PoE Switch - AGEMcz
68912
TL-SL1218MP
[X5002]
TP-LINK TL-SL1218MP 16-portový 10/100Mb/s + 2-portový gigabitový Unmanaged PoE Switch
16-portový 10/100Mb/s + 2-portový gigabitový Unmanaged PoE Switch
TL-SL1218MP

16 portů RJ45 PoE + 10/100Mb/s, 2 gigabitové porty RJ45 a 2 kombinované gigabitové SFP sloty
Přenos dat a napájení až do vzdálenosti 250 m v režimu prodloužení speciálně navrženého pro dohledový systém
Prioritní režim pro port 1-8, který zaručuje kvalitu citlivých aplikací, jako je například video monitor
Vysoký výkon PoE napájení, až 30 W pro každý PoE port a 194 W pro všechny PoE porty
Snadné použití bez nutnosti konfigurace a instalace


HARDWARE FEATURES



Interface
16 PoE+ 10/100Mbps RJ45 Ports
2 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
2 Combo Gigabit SFP Slots

Network Media
10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m)
100BASE-TX: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m)
1000BASE-T: UTP category 5, 5e, 6 or above cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m)
1000BASE-X MMF, SMF

Fan Quantity
2 Fans

Power Supply
100-240V AC, 50/60 Hz

Backup Bandwidth
7.2 Gbps

PoE+ Ports(RJ45)
Standard: 802.3at/802.3af compliant
PoE Ports: Port1- Port16
PoE Power Budget: 192W

Mac Address Table
8K

Dimensions ( W x D x H )
17.3 × 7.1 × 1.7 in. (440 × 180 × 44 mm)

Max Power Consumption
18.73 W (220/50Hz. no PD connected)
217.22 W (220/50Hz. with 192W PD connected)

Max Heat Dissipation
63.89 BTU/h (no PD connected)
741.15 BTU/h (with 192W PD connected)


SOFTWARE FEATURES



Advanced Features
Compatible With IEEE 802.3at/af Compliant PDs
Port Priority Mode
Extend Mode (Up to 250m PoE power supply and data transmission)
Mac Address Auto-Learning And Auto-Aging
IEEE802.3x Flow Control

Transmission Method
Store-And-Forward


OTHERS



Certification
CE, FCC, RoHS

Package Contents
TL-SL1218MP, Power Cable, Installation Guide, Two mounting brackets and the fittings
5 654
5 655
(1,50)
6 843
2
TP-LINK T2500G-10TS(TL-SG3210) = TL-SG3210 managed switch 8port 8x 10/100/1000Mbps/2xSFP pro Mini - AGEMcz
43065
TL-SG3210
[X5002]
TP-LINK T2500G-10TS(TL-SG3210) = TL-SG3210 managed switch 8port 8x 10/100/1000Mbps/2xSFP pro Mini
Popis produktu:

TL-SG3210 je precizně zpracovaný a velmi rychlý switch TP-Link z řady JetStream™ kompaktním designem formátu 19", který snadno umístíte do racku. Je vhodný do středních a velkých podnikových sítí. Switch je vybavený 8 porty s rychlostí až 1000 Mbps, takže klidně připojíte rychle další prvky sítě jako jsou další switche, servery, diskové stanice a další. Navíc je zařízení vybaveno jedním nezávislýma dvěma porty SFP a sériovým rozhraním RS-232. Zařízení podporuje nejrůznější síťové protokoly a samozřejmostí je detekce kroucených kabelů či informační LED pro jednotlivé porty.

Tabulka parametrů:
------------------
HARDWARE FEATURES
Interface 8 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
(Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
2x 1000Mbps SFP Slots
1 Console Port
Network Media 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e, 6 or above cable (maximum 100m)
1000BASE-X: MMF, SMF
Dimentions( W x D x H ) 11.7*7.1*1.7in.(294*180*44 mm)
Power Supply 100~240VAC, 50/60Hz

PERFORMANCE
Bandwidth/Backplane 20Gbps
MAC Address Table 8k
Packet Buffer Memory 512KB
Packet Forwarding Rate 1.49Mpps
Jumbo Frame 10240 Bytes

SOFTWARE FEATURES
Quality of Service Support 802.1p CoS/DSCP priority
Support 4 priority queues
Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR
Port/Flow- based Rate Limiting
Voice VLAN
L2 Features IGMP Snooping V1/V2/V3
802.3ad LACP (Up to 8 aggregation groups, containing 8 ports per group)
Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
Port isolation
BPDU filtering/guard
TC/Root protect
Loop back detection
802.3x Flow Control
VLAN Support IEEE802.1Q with 4K VLAN groups and 4K VIDs
Port/ MAC/Protocol-based VLAN
GARP/GVRP
Management VLAN configuration
Access Control List L2~L4 package filtering based on source and destination MAC address, IP address, TCP/UDP ports, 802.1p, DSCP, protocol and VLAN ID;
Time Range Based
Security IP-MAC-Port-VID Binding
IEEE 802.1X Port/MAC Based authentication, Radius,Guest VLAN
DoS Defence
Dynamic ARP inspection (DAI)
SSH v1/v2
SSL v2/v3/TLSv1
Port Security
Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
Management Web-based GUI and CLI management
SNMP v1/v2c/v3,compatible with public MIBs and TP-LINK private MIBs
RMON (1, 2, 3, 9 groups)
DHCP/BOOTP Client,DHCP Snooping,DHCP Option82
CPU M
2 866
2 867
(1,50)
3 469
1
UBIQUITI UF-SM-10G-20 - U Fiber, Single-Mode Module, 10G, 20-Pack - AGEMcz
69339
UF-SM-10G-20
[X5002]
UBIQUITI UF-SM-10G-20 - U Fiber, Single-Mode Module, 10G, 20-Pack
UF-SM-10G je singlemode 10G SFP+ modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 1310nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 10km. Modul je kompatibilní se všemi Ubiquiti prvky se SFP+ porty. Balení obsahuje 2 kusy.

Technické parametry


Konektory a rozhraní

Konektory: (2) LC

Optika

Formát: SFP+
Pro typ kabelu: Single Mode
Přenosová rychlost: 10 Gbps
Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 1310
Dosah [km]: 10
Typ přenosu: 2-vláknový

Software

DDMI - diagnostika: Ano
18 748
18 749
(1,50)
22 686
0
TP-LINK TL-SF1005P 5x LAN/4xPOE 10/100Mbps POE 5port switch - AGEMcz
68571
TL-SF1005P
[X5002]
TP-LINK TL-SF1005P 5x LAN/4xPOE 10/100Mbps POE 5port switch

Stolní switch s 5 porty 10/100 Mb/s, 4 porty mají PoE
TL-SF1005P

5 portů s konektorem RJ45 a rychlostmi přenosu 10/100 Mb/s
4 porty mají napájení PoE a přenášejí data i napájení přes jeden kabel
Spolupracuje s napájenými zařízeními, která splňují protokol IEEE 802.3af, a snadno tak pomůže rozšířit domácí i firemní sítě
Podporuje napájení PoE s výkonem až 15,4 W na každý PoE port
Podporuje napájení PoE s výkonem až 58 W na všechny PoE porty
Není nutná žádná konfigurace ani instalace


HARDWARE FEATURES



Interface
5 10/100Mbps RJ45 Ports
AUTO Negotiation/AUTO MDI/MDIX


Network Media
10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m)
100BASE-TX: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m)


Fan Quantity
Fanless

External Power Supply
External Power Adapter(Output: 48VDC / 1.25A)

PoE Ports (RJ45)
Standard: 802.3 af compliant
PoE Ports: Port1- Port4
Power Supply: 58W


Mac Address Table
2K

Switching Capacity
1Gbps

Dimensions ( W x D x H )
3.9 x 3.9 x 1.0 in. (99.8 x 98 x 25 mm)

Transmission Distance
Store-And-Forward

Max Power Consumption
1.678W (max. no PD connected)
64.82W (max. with 58w PD connected)

Max Heat Dissipation
5.73BTU/h(no PD connected)
221.17BTU/h(with 58W PD connected)



SOFTWARE FEATURES



Transmission Method
Store-And-Forward

Advanced Functions
Compatible With IEEE 802.3af Compliant PDs
Priority Function
Mac Address Auto-Learning And Auto-Aging
IEEE802.3x Flow Control For Full-Duplex Mode And Backpressure For Half-Duplex Mode



OTHERS



Certification
FCC, CE, RoHS

Package Contents
TL-SF1005P, Power Adapter, User Guide
1 053
1 054
(1,50)
1 275
2
TP-LINK TL-SG2210MP JetStream 10-Port Gigabit Smart Switch with 8-Port PoE+ - AGEMcz
74053
TL-SG2210MP
[X5002]
TP-LINK TL-SG2210MP JetStream 10-Port Gigabit Smart Switch with 8-Port PoE+
TL-SG2210MP New
JetStream 10-Port Gigabit Smart Switch with 8-Port PoE+
150 W PoE Budget: 8× 802.3at/af-compliant PoE+ ports with a total power supply of 150 W*.
Full Gigabit Ports: 8× gigabit PoE+ ports and 2× gigabit SFP Slots provide high-speed connections.
Integrated into Omada SDN: Zero-Touch Provisioning (ZTP)**, Centralized Cloud Management, and Intelligent Monitoring.
Centralized Management: Cloud access and Omada app for ultra convenience and easy management.
Robust Security Strategies: IP-MAC-Port Binding, ACL, Port Security, DoS Defend, Storm Control, DHCP Snooping, 802.1X, Radius Authentication, and more.
Optimize Voice and Video Applications: L2/L3/L4 QoS and IGMP snooping.

HARDWARE FEATURES
Standards and Protocols IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3az, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p
Interface • 8× 10/100/1000 Mbps RJ45 Ports, all supporting PoE+ (Auto-Negotiation/Auto MDI/MDIX)
• 2× 100/1000 Mbps SFP Slots
Network Media • 10BASE-T: UTP/STP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
• 100BASE-TX/1000Base-T: UTP/STP category 5, 5e or above cable (maximum 100m)
• 100BASE-FX: MMF, SMF
• 1000BASE-X: MMF, SMF
Fan Quantity 1
Physical Security Lock Yes
PoE+ Ports(RJ45) • Standard: 802.3at/af compliant
• PoE+ Ports: 8 Ports
• Power Supply: 150 W
Dimensions ( W x D x H ) 11.6 x 7.1 x 1.7 in (294 x 180 x 44 mm)
Mounting Rackmount/Desktop
Max Power Consumption • 12.2 W (110 V / 60 Hz with no PD connected)
• 173.9 W (110 V / 60 Hz with 150 W PD connected)
Max Heat Dissipation • 41.63 BTU/h (with no PD connected)
• 539.35 BTU/h (with 150 W PD connected)
PERFORMANCE
Switching Capacity 20 Gbps
Packet Forwarding Rate 14.9 Mpps
MAC Address Table 8K
Packet Buffer Memory 4.1 Mbit
Jumbo Frame 9 KB
SOFTWARE FEATURES
Quality of Service • 802.1p CoS/DSCP priority
• 8 priority queues
• Priority Schedule Mode
- SP (Strict Priority)
- WRR (Weighted Round Robin)
• Queue Weight Config
• Bandwidth Control
- Port/Flow based Rating Limit
• Smoother Performance
• Storm Control
- Multiple Control Modes(kbps/ratio)
- Broadcast/Multicast/Unknown-Unicast Control
L2 and L2+ Features • DHCP Relay
- DHCP VLAN Relay
• DHCP L2 Relay
• Link Aggregation
- Static link aggregation
- 802.3ad LACP
- Up to 8 aggregation groups and up to 8 ports
per group
• Spanning Tree Protocol
- 802.1D STP
- 802.1w RSTP
- 802.1s MSTP
- STP Security: TC Protect, BPDU Filter/Protect,
Root Protect
• Loopback Detection
• Flow Control
- 802.3x Flow Control
• Mirroring
- Port Mirroring
- CPU Mirroring
- One-to-One
- Many-to-One
- Flow-Based
- Ingress/Egress/Both
• Device Link Detect Protocol (DLDP)
• 802.1ab LLDP/ LLDP-MED
L2 Multicast • 511 IPv4, IPv6 shared multicast groups
• IGMP Snooping
- IGMP v1/v2/v3 Snooping
- Fast Leave
- IGMP Snooping Querier
- Static Group Config
• Multicast VLAN Registration (MVR)
• Multicast Filtering
• MLD Snooping
- MLD v1/v2 Snooping
- Fast Leave
- MLD Snooping Querier
- Static Group Config
• Limited IP Multicast (256 profiles and 16 entries per profile)
IPv6 Support • IPv6 Dual IPv4/IPv6
• Multicast Listener Discovery (MLD) Snooping
• IPv6 neighbor discovery (ND)
• Path maximum transmission unit (MTU) discovery
• Internet Control Message Protocol (ICMP)
version 6
• TCPv6/UDPv6
• IPv6 applications
- DHCPv6 Client
- Ping6
- Tracert6
- Telnet (v6)
- IPv6 SNMP
- IPv6 SSH
- IPv6 SSL
- Http/Https
- IPv6 TFTP
VLAN • VLAN Group
- Max. 4K VLAN Groups
• 802.1Q tag VLAN
• MAC VLAN
• Protocol VLAN
• GVRP
4 619
4 620
(1,50)
5 590
3
TP-LINK TL-SG108S GBit switch, 8x 10/100/1000Mbps 8port, steel case - AGEMcz
73381
TL-SG108S
[X5002]
TP-LINK TL-SG108S GBit switch, 8x 10/100/1000Mbps 8port, steel case
Popis produktu:

TL-SG108S je vysokorychlostní gigabitový switch značky TP-LINK v kovovém těle, který je ideální řešení pro pracovní skupiny. S 8x 10/100/1000BASE-T gigabitovými Ethernet porty s AUTO-MDIX je jeho maximální rychlost 2000Mbps ve full duplex modu. Jednoduše viditelné LED indikátory zobrazují instalaci kabelů a diagnostiku. Switch má kovový case a malé stolní provedení nyní nově s úsporným režimem GREEN Power.

Tabulka parametrů:
------------------
Podpora standardů IEEE 802.3/802.3u/ 802.3ab/ 802.3x, CSMA/CD
Konektor 8 10/100/1000Mbps, Auto-Negotiation, Auto-MDI/MDIX Porty
Bezvětrákové provedení: ano
Počet MAC adres 1K
Indikace stavu pomocí LED diod
Rozměry (V x Š x H) 25 x 158 x 101 mm
Certifikace: CE, FCC, RoHS
Součásti balení: 5-Port 10/100/1000Mbps Desktop Switch, Síťový Adapter, Uživatelský manual
Podpora OS: Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista or Windows 7, Mac® OS, NetWare®, UNIX® or Linux.
Prostředí: Provozní teplota: 0° až 40°C
Skladovací teplota: -40° až 70°C
Provozní vlhkost vzduchu: 10% až 90%
Skladovací vlkost vzduchu: 5% až 90%


758
759
(1,50)
918
9
TP-LINK TL-SG1008MP 8-portový gigabitový stolní Switch s 8-portovým PoE + - AGEMcz
69509
TL-SG1008MP
[X5002]
TP-LINK TL-SG1008MP 8-portový gigabitový stolní Switch s 8-portovým PoE +

8-portový gigabitový stolní Switch s 8-portovým PoE +
TL-SG1008MP

8 10/100/1000Mb/s RJ45 porty
Je vybaven 8 podporovanými porty PoE + pro přenos dat a napájení přes jediný kabel
Pracuje s IEEE 802.3af / na kompatibilních zařízeních, rozšiřuje domácí a kancelářské sítě
Inovativní a efektivní technologie úspory energie snižuje spotřebu energie až o 75%*
Podporuje standard PoE + s celkovou spotřebou 126W a až 30W na port
Konstrukce Plug and play, bez nutnosti konfigurace

* Skutečná data se mohou lišit v různých podmínkách použití.


HARDWARE FEATURES



Interface
8 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
AUTO Negotiation/AUTO MDI/MDIX

Network Media
10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m)
100BASE-TX: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m)
1000BASE-T: UTP category 5, 5e, 6 or above cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m)

Fan Quantity
1

Power Supply
100-240VAC, 50/60Hz

PoE+ Ports(RJ45)
Standard: 802.3at/af compliant
PoE+ Ports: 8 Ports
Power Supply: 126W

Backbound Bandwidth
16Gbps

Mac Address Table
4K

Buffer Size
1.5Mbits

Dimensions ( W x D x H )
11.6*7.1*1.7 in. (294*180*44 mm)

Mounting
Rack Mountable

Max Power Consumption
9.89W(220V/50Hz. no PD connected)
140.67W(110V/60Hz. with 126W PD connected)

Max Heat Dissipation
33.74BTU/h(no PD connected)
492.56BTU/h(with 126W PD connected)


SOFTWARE FEATURES



Advanced Features
Compatible With IEEE 802.3af/at Compliant PDs
Priority Function
Mac Address Auto-Learning And Auto-Aging
IEEE802.3x Flow Control For Full-Duplex Mode And Backpressure For Half-Duplex Mode

Transfer Method
Store-And-Forward


OTHERS



Certification
FCC, CE, RoHS

Package Contents
TL-SG1008MP, Power Cord, Installation Guide, Rackmount Kit, Rubber Feet
3 121
3 122
(1,50)
3 778
2
UBIQUITI PoE U-POE-af - Gigabitový PoE Injektor 48V/0.5A (24W) - bílý - AGEMcz
70349
U-POE-af
[X5002]
UBIQUITI PoE U-POE-af - Gigabitový PoE Injektor 48V/0.5A (24W) - bílý
Velmi kvalitní, stabilizovaný PoE napájecí adaptér s uzemněním, indikační LED a výstupním napětím 48V a max.proudem 0,5A. Maximální výstupní výkon je 24W. Tento model disponuje Gigabitovým ethernetovým portem a je v bílém provedení.

Technické parametry
Typ produktu:
PoE injektor
Fyzické charakteristiky
Stínění:
Ano
Provozní teplota [°C]:
0 až 40
Hloubka [mm]:
93
Šířka [mm]:
59
Výška [mm]:
33
Konektory a rozhraní
Rychlost ethernetu [Mbps]:
10/100/1000
Gigabit LAN:
Ano
Napájení
Napájení na pinech:
4,5 (+), 7,8 (-)
Vstupní napětí [V]:
230V AC
Výstupní výkon [W]:
24
LED indikace:
Ano
Počet PoE Out portů:
1
Výstupní napětí [V]:
48
Výstupní proud [A]:
0,5
Účinnost [%]:
80+

207
208
(1,50)
252
29
TP-LINK LS1005G 5xTP 10/100/1000Mbps 5port switch Fanless - AGEMcz
73341
LS1005G
[X5002]
TP-LINK LS1005G 5xTP 10/100/1000Mbps 5port switch Fanless
Popis produktu:
LS1005G - 5-Port 10/100/1000Mbps Stolní Switch
5 × 10/100 / 1000Mbos Auto-Negotiation RJ45 port, podporující Auto-MDI / MDIX
Zelená technologie Ethernet šetří energii
Řízení toku IEEE 802.3X zajišťuje spolehlivý přenos dat
Plastové pouzdro, stolní nebo nástěnné provedení
Plug and play, není nutná žádná konfigurace
Konstrukce bez ventilátoru zajišťuje tichý provoz
SPECIFIKACE HARDWARE

Standardy a protokoly

IEEE 802.3i/802.3u/ 802.3ab/802.3x
Rozhraní

5× 10/100/1000Mbps, Auto-Negotiation, Auto-MDI/MDIX Porty
Větráčky

Bez větráčků
Externí zdroj napájení

Externí napájecí adaptér (výstup: 5VDC / 0.6A)
Rozměry (Š x H x V)

3.5 × 2.8 × 0.9 in. (90 × 72 × 23 mm)
Maximální spotřeba energie

3.7W
Maximální odvod tepla

12.617 BTU/h
VÝKON

Spínací kapacita

10 Gbps
Rychlost předávání paketů

7.4 Mpps
Tabulka MAC adres

2K
Vyrovnávací paměť paketů

1.5 Mb
Jumbo frame

16 KB
FUNKCE SOFTWARE

Pokročilé funkce

Zelená technologie
802.3X Řízení toku
Zpětný tlak
Přenosová metoda

Store and Forward
OSTATNÍ

Certifikace

CE, FCC, RoHS
Obsah balení

Přepínač na ploše 5 portů 10/100/1 000 Mbps
Napájecí adaptér
Instalační příručka
Prostředí

Provozní teplota: 0 ° C ~ 40 ° C (32 ° F ~ 104 ° F)
Skladovací teplota: -40 ° C ~ 70 ° C (-40 ° F ~ 158 ° F)
Provozní vlhkost: 10% ~ 90% nekondenzující
Vlhkost při skladování: 5% ~ 90% nekondenzující
384
385
(1,50)
466
13
TP-LINK TL-SG1218MP 18-portový gigabitový switch do racku s 16-portovým PoE+ napájením - AGEMcz
77065
TL-SG1218MP
[X5002]
TP-LINK TL-SG1218MP 18-portový gigabitový switch do racku s 16-portovým PoE+ napájením
TL-SG1218MP
18-portový gigabitový switch do racku s 16-portovým PoE+ napájením
16 gigabitových portů s PoE napájením + porty RJ45, 2 gigabitové porty RJ45 bez PoE napájení a 2 kombinované gigabitové SFP sloty
Vysoký výkon PoE napájení, až 30 W pro každý PoE port a 250 W pro všechny PoE porty*
Pracuje se standardem IEEE 802.3af/at na kompatibilních PD
Plug and play, bez nutnosti konfigurace a instalace
QoS 802.1p/DSCP umožňují plynulý přenos citlivý na latenci
Odolné kovové pouzdro a profesionální design odvádění tepla zajišťují spolehlivě široký rozsah provozní teploty (0–50 ?).
5 809
5 810
(1,50)
7 030
3
TP-LINK TL-SF1006P 6-Port 10/100Mbps Desktop Switch with 4-Port PoE+ - AGEMcz
74161
TL-SF1006P
[X5002]
TP-LINK TL-SF1006P 6-Port 10/100Mbps Desktop Switch with 4-Port PoE+
TL-SF1006P Novinka
6portový stolní přepínač 10/100 Mb / s se 4portovým PoE +
6 × 10/100 Mb / s RJ45 porty
4 × porty PoE + přenášejí data a energii na jednotlivých kabelech
Funguje s IEEE 802.3af / na kompatibilních PD
Dosah přenosu dat a výkonu až 250 mv režimu Extend **
Režim priority zajišťuje vysokou prioritu portů 1–2, aby byla zaručena kvalita citlivé aplikace
Podporuje napájení PoE až 30 W pro každý port PoE
Podporuje napájení PoE až 67 W pro všechny porty PoE *
Plug and play bez nutnosti konfigurace

HARDWARE FEATURES
Interface • 6× 10/100 Mbps RJ45 Ports (ports 1–4 support 802.3af/at PoE+)
• AUTO Negotiation
• AUTO MDI/MDIX
Network Media • 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
• EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m)
• 100BASE-TX: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m)
• EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m)
Fan Quantity Fanless
Physical Security Lock Yes
External Power Supply External Power Adapter (Output: 53.5 V DC / 1.31 A)
Packet Forwarding Rate 0.8928 Mpps
PoE Ports (RJ45) • Standard: 802.3 af/at compliant
• PoE Ports: Ports 1–4
• Power Supply: 67 W
Mac Address Table 2K
Jumbo Frame 2 KB
Switching Capacity 1.2 Gbps
Dimensions ( W x D x H ) 6.2 x 4.0 x 1.0 in (158 x 101 x 25 mm)
Max Power Consumption • 1.9 W (220 V / 50 Hz, no PD connected)
• 74 W (220 V / 50 Hz, with 67 W PD connected)
Max Heat Dissipation • 6.48 BTU/h(no PD connected)
• 252.34 BTU/h(with 67 W PD connected)
SOFTWARE FEATURES
Transmission Method Store-And-Forward
Advanced Functions • Compatible With IEEE 802.3af/at Compliant PDs
• Extend Mode Button (Ports 1–4)
• Priority Mode Button (Ports 1–2)
• Mac Address Auto-Learning and Auto-Aging
• IEEE802.3x Flow Control For Full-Duplex Mode and Backpressure for Half-Duplex Mode
OTHERS
Certification FCC, CE, RoHS
Package Contents • TL-SF1006P
• Power Adapter
• Installation Guide
1 154
1 155
(1,50)
1 398
10
TP-LINK TL-SF1005LP 5-Port 10/100Mbps Desktop Switch with 4-Port PoE - AGEMcz
73602
TL-SF1005LP
[X5002]
TP-LINK TL-SF1005LP 5-Port 10/100Mbps Desktop Switch with 4-Port PoE
TL-SF1005LP New
5-Port 10/100Mbps Desktop Switch with 4-Port PoE
5x 10/100Mb/s RJ45 porty
Je vybaven 4 podporovanými porty PoE + přenáší data a napájení přes jednotlivé kabely
Pracuje s PD kompatibilními s IEEE 802.3af
Dosah až 250 m pro přenos dat a napájení v rozšířeném režimu**
Prioritní režim zajišťuje vysokou prioritu portů 1–2 a zaručuje kvalitu citlivých aplikací
Podporuje napájení PoE až do výkonu 41 W pro všechny porty PoE*
Plug and play, bez nutnosti konfigurace

HARDWARE FEATURES
Interface • 5× 10/100 Mbps RJ45 Ports (Ports 1–4 support 802.3af PoE)
• AUTO Negotiation
• AUTO MDI/MDIX
Network Media • 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
• EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m)
• 100BASE-TX: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m)
• EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m)
Fan Quantity Fanless
Physical Security Lock Yes
External Power Supply External Power Adapter (Output: 53.5 V DC / 0.81 A)
Packet Forwarding Rate 0.744 Mpps
PoE Ports (RJ45) • Standard: 802.3 af compliant
• PoE Ports: Ports 1–4
• Power Supply: 41 W
Mac Address Table 2K
Jumbo Frame 2 KB
Switching Capacity 1 Gbps
Dimensions ( W x D x H ) 3.9×3.9×1.0 in (100×98×25 mm)
Max Power Consumption • 1.9 W (220 V / 50 Hz, no PD connected)
• 47 W (220 V / 50 Hz, with 41 W PD connected)
Max Heat Dissipation • 6.48 BTU/h(no PD connected)
• 160.27 BTU/h(with 41 W PD connected)
SOFTWARE FEATURES
Transmission Method Store-And-Forward
Advanced Functions • Compatible With IEEE 802.3af/at Compliant PDs
• Extend Mode Button (Ports 1–4)
• Priority Mode Button (Ports 1–2)
• Mac Address Auto-Learning And Auto-Aging
• IEEE802.3x Flow Control For Full-Duplex Mode and Backpressure for Half-Duplex Mode
OTHERS
Certification FCC, CE, RoHS
Package Contents • TL-SF1005LP
• Power Adapter
• Installation Guide
979
980
(1,50)
1 186
0
NETIS ST3105GC GBit switch, 5x 10/100/1000Mbps 5port micro size - AGEMcz
71135
ST3105GC
[X5002]
NETIS ST3105GC GBit switch, 5x 10/100/1000Mbps 5port micro size
NETIS ST3105GC - 5-Port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet Switch

5 10/100/1000Mbps Auto-Negotiation RJ45 ports supporting Auto-MDI/MDIX
IEEE 802.3x flow control for Full Duplex mode and backpressure for Half Duplex mode
10Gbps switching fabric capacity/backplane bandwidth
Support 9216-byte jumbo packet length forwarding at wired speed
Supports 2K MAC address table, MAC address auto-learning & auto-aging
Green Ethernet technology for effective power saving
LED indicators for simple diagnostics and management
Plug and play ,no configuration needed

Specifications
HARDWARE
Interface 5 * 10/100/1000M TX ports
Power Supply DC 5V/600mA (Output)
Dimensions (W X D X H) 87 x 62 x 20 mm
Cabling Type
10 Base-T: UTP Cat.3 or up,100Base-TX: UTP Cat.5 or up, 1000Base-TX: UTP Cat.5 or up

LED Indicator PWR, LAN1-LAN5
SOFTWARE
Standard IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802,3x
Acces Method CSMA/CD
Transfer Method Store and Forward
Switch Architecture Non-blocking
Data Transmission Rate 10/100Mbps(Half-duplex), 20/200/2000Mbps (Full-duplex)
MAC Address Table 2K, MAC Adress Learning
OTHERS
Certification CE, FCC
Package Contents 1*ST3105GC, 1*5V/600mA Power Adapter, 1*Quick Instalation Guide
Environment Operating Temperature: 0°C~40°C
Storage Temperature: -40°C~70°C
Operating Humidity: 10% ~ 90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing
335
336
(1,50)
407
9