+420 281 028 666


zapamatovat heslo
Detailní třídení



Vyhledávání
Výraz:
Cena Od:
Do:
Vyhledat v současné větvi
Vyhledat všude
Produktů na stránce:
Seřadit podle:
1
Foto Prod. ID
Part No.
Název Cena bez DPH
bez popl.
s popl.
(poplatky)
Cena s DPH
Skladem Vložit do košíku
TP-LINK MC200CM převodník , 1000TX/1000FX MM, SC, 0,5 km - Verze 2 (9V) - AGEMcz
34557
MC200CM
[X5002]
Popis produktu:

Gigabitový media konvertor vybavený SC konektorem (multi-mode) a 1x RJ45.

Konvertor slouží jako přechodka mezi klasickou metalickou sítí a optikou. Převodník se hodí všude tam, kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje klasická matalická síť a nelze použít galvanického spojení. Optická vlákna také velmi dobře odolávají rušivým elektromagnetickým či atmosférickým vlivům.

Media konvertor podporuje pouze gigabit ethernet. Rychlosti 10/100 Mbps nepodporuje.

Tabulka parametrů:
------------------
Napájení: 5V/2A
Normy: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z
Ostatní: disponuje funkcí Auto-negotiation a Auto-MDIX
Provozní teplota: 0 – 50 °C
Přenosová rychlost: 1000 Mbps
Rozměry: 94.5 x 73 x 27 mm
Hmotnost: 0,5 kg
LED indikace: indikace zapnutí a monitoring aktivity portů
Vlnová délka: 850 nm
Max. délka spoje: multi-mode 0,5 km
Optický kabel: 50/125
Konektor: SC, RJ45
Přenášené signály: TxD a RxD

856
857
(1,00)
1 037
10
TP-LINK MC112CS převodník  WDM, 10/100, support SC fiber singlmode - Verze 2 (9V) - AGEMcz
34556
MC112CS
[X5002]
Popis produktu:

Media konvertor využívající WDM single-mode s SC konektorem. Na druhé straně optického vlákna se použije konvertor MC111CS. Verze 2 (9 V).

Převodník metalické sítě na optickou. Hodí se všude tam kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje klasická metalická síť a nelze použít galvanického spojení. Optická vlákna také velmi dobře odolávají rušivým elektromagnetickým či atmosférickým vlivům.
WDM Singlemode Konvertor - konvertor s obousměrným přenosem dat po jednom optickém vlákně. Obousměrného přenosu je dosaženo použitím dvou vlnových délek, jedné pro vysílání a druhé pro příjem. Odpadá tak potřeba vedení samostatného vlákna pro každý směr přenosu.

Tabulka parametrů:
------------------
Napájení: 9 V/ 0,8 A
Normy: IEEE 802.3 / IEEE 802.3u
Ostatní: disponuje funkcí Auto-negotiation a Auto-MDIX
Provozní teplota: 0 - 50 °C
Přenosová rychlost: 10/100 Mbps
Rozměry: 94.5 x 73 x 27 mm
Hmotnost: 0,34 kg
LED indikace: indikace zapnutí a monitoring aktivity portů
Vlnová délka: TX: 1310 nm, RX: 1550 nm
Max. délka spoje: single-mode 20 km
Optický kabel: 9/125
Konektor: SC, RJ45
Přenášené signály: TxD a RxD


678
679
(1,00)
822
2
TP-LINK MC220L převodník, 1000TX/1000FX - Verze 2 (9V) - AGEMcz
34558
MC220L
[X5002]
Popis produktu:

Media konvertor díky SFP slotu může pracovat jak s multimode tak i single mode miniGBIC moduly.

Konvertor slouží jako přechodka mezi klasickou metalickou sítí a optikou.
Převodník se hodí všude tam, kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje klasická matalická síť a nelze použít galvanického spojení.
Optická vlákna také velmi dobře odolávají rušivým elektromagnetickým či atmosférickým vlivům.

Media konvertor podporuje pouze gigabit ethernet. Rychlosti 10/100 Mbps nepodporuje.

Tabulka parametrů:
------------------
Napájení: 9 V/0,8 A
Normy: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z
Ostatní: disponuje funkcí Auto-negotiation a Auto-MDIX
Provozní teplota: 0 – 50 °C
Přenosová rychlost: 1000 Mbps
Rozměry: 94.5 x 73 x 27 mm
Hmotnost: 0,5 kg
LED indikace: indikace zapnutí a monitoring aktivity portů
Konektor: SFP, RJ45

464
465
(1,00)
563
45
TP-LINK TL-FC311A-2 Gigabit WDM Media Converter - AGEMcz
74540
TL-FC311A-2
[X5002]
TL-FC311A-2 New
Gigabit WDM Media Converter
1× 10/100/1000Mbps Auto-Negotiation RJ45 port supports Auto-MDI/MDIX
Auto-negotiation of Half-Duplex/Full-Duplex transfer mode
Adopts WDM technology, transmitting and receiving data on one single fiber
Extends fiber distance up to 2 km

NETWORK
Standards and Protocols IEEE 802.3i, 802.3u, 802.3ab, 802.3z
ENVIRONMENT
Operating Temperature 0°C to 50°C (32°F to 122°F)
Storage Temperature -40°C to 70°C (-40°F to 158°F)
Operating Humidity 10% to 90% RH non-condensing
Storage Humidity 5% to 90% RH non-condensing
HARDWARE FEATURES
Interface • 1× Gigabit SC Fiber Port
• 1× 10/100/1000 Mbps RJ45 Port (Auto MDI/MDIX)
Network Media • Single-mode Fiber
• UTP category 5, 5e cable (maximum 100m)
Power Supply External Power Adapter: 5 V/0.6 A
LED PWR, Link/Act
Dimensions ( W x D x H ) 3.7×2.9×1.1 in (94.5×73.0×27.0 mm)
Wave Length 1550 nm TX, 1310 nm RX
MEDIA CONVERTER & MODULE
Fiber Type 9/125 µm single-mode fiber (?2 km)
570
571
(1,00)
691
0
TP-LINK TL-FC311B-2 Gigabit WDM Media Converter - AGEMcz
74541
TL-FC311B-2
[X5002]
TL-FC311B-2 New
Gigabit WDM Media Converter
1× 10/100/1000Mbps Auto-Negotiation RJ45 port supports Auto-MDI/MDIX
Auto-negotiation of Half-Duplex/Full-Duplex transfer mode
Adopts WDM technology, transmitting and receiving data on one single fiber
Extends fiber distance up to 2 km

NETWORK
Standards and Protocols IEEE 802.3i, 802.3u, 802.3ab, 802.3z
ENVIRONMENT
Operating Temperature 0°C to 50°C (32°F to 122°F)
Storage Temperature -40°C to 70°C (-40°F to 158°F)
Operating Humidity 10% to 90% RH non-condensing
Storage Humidity 5% to 90% RH non-condensing
HARDWARE FEATURES
Interface • 1× Gigabit SC Fiber Port
• 1× 10/100/1000 Mbps RJ45 Port (Auto MDI/MDIX)
Network Media • Single-mode Fiber
• UTP category 5, 5e cable (maximum 100m)
Power Supply External Power Adapter: 5 V/0.6 A
LED PWR, Link/Act
Dimensions ( W x D x H ) 3.7×2.9×1.1 in (94.5×73.0×27.0 mm)
Wave Length • 1310 nm TX
• 1550 nm RX
MEDIA CONVERTER & MODULE
Fiber Type 9/125 µm single-mode fiber (?2 km)
570
571
(1,00)
691
0
TP-LINK TL-FC311A-20 Gigabit WDM Media Converter - AGEMcz
74542
TL-FC311A-20
[X5002]
TL-FC311A-20 New
Gigabit WDM Media Converter
1× 10/100/1000Mbps Auto-Negotiation RJ45 port supports Auto-MDI/MDIX
Auto-negotiation of Half-Duplex/Full-Duplex transfer mode
Adopts WDM technology, transmitting and receiving data on one single fiber
Extends fiber distance up to 20 km

NETWORK
Standards and Protocols IEEE 802.3, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z
ENVIRONMENT
Operating Temperature 0°C to 50°C (32°F to 122°F)
Storage Temperature -40°C to 70°C (-40°F to 158°F)
Operating Humidity 10% to 90% RH non-condensing
Storage Humidity 5% to 90% RH non-condensing
HARDWARE FEATURES
Interface • 1× Gigabit SC Fiber Port
• 1× 10/100/1000 Mbps RJ45 Port (Auto MDI/MDIX)
Network Media • Single-mode Fiber
• UTP category 5, 5e cable (maximum 100m)
Power Supply External Power Adapter: 5 V/0.6 A
LED PWR, Link/Act
Dimensions ( W x D x H ) 3.7×2.9×1.1 in (94.5×73.0×27.0 mm)
Wave Length 1550 nm TX, 1310 nm RX
MEDIA CONVERTER & MODULE
Fiber Type 9/125 µm single-mode fiber
713
714
(1,00)
864
0
TP-LINK TL-FC111B-20 10/100 Mbps WDM Media Converter - AGEMcz
73996
TL-FC111B-20
[X5002]
TL-FC111B-20 New
10/100 Mbps WDM Media Converter
Complies with 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX standards
Auto-negotiation of Half-Duplex/Full-Duplex transfer mode
Adopts WDM technology, transmitting and receiving data on one single fiber
Extends fiber distance up to 20km


NETWORK
Standards and Protocols IEEE802.3, IEEE802.3i, IEEE802.3u
ENVIRONMENT
Operating Temperature 0°C to 50°C (32°F to 122°F)
Storage Temperature -40°C to 70°C (-40°F to 158°F)
Operating Humidity 10% to 90% RH non-condensing
Storage Humidity 5% to 90% RH non-condensing
HARDWARE FEATURES
Network Media 100BASE-Tx: 2-pair UTP/STP of Cat. 5 or above (?100 m)
Power Supply External Power Adapter: 5 V/0.6 A
LED PWR, Link/Act
Dimensions ( W x D x H ) 94.5*73*27 mm
Wave Length 1310 nm TX, 1550 nm RX
ANTENNA
Connector Type 1 SC fiber optic, 1 RJ45 jack
MEDIA CONVERTER & MODULE
Fiber Type 9/125 µm single-mode fber (?20 km)
427
428
(1,00)
518
6
TP-LINK TL-FC111A-20 10/100 Mbps WDM Media Converter - AGEMcz
73997
TL-FC111A-20
[X5002]
TL-FC111A-20 New
10/100 Mbps WDM Media Converter
Complies with 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX standards
Auto-negotiation of Half-Duplex/Full-Duplex transfer mode
Adopts WDM technology, transmitting and receiving data on one single fiber
Extends fiber distance up to 20km

NETWORK
Standards and Protocols IEEE802.3, IEEE802.3i, IEEE802.3u
ENVIRONMENT
Operating Temperature 0°C to 50°C (32°F to 122°F)
Storage Temperature -40°C to 70°C (-40°F to 158°F)
Operating Humidity 10% to 90% RH non-condensing
Storage Humidity 5% to 90% RH non-condensing
HARDWARE FEATURES
Network Media 100BASE-Tx: 2-pair UTP/STP of Cat. 5 or above (?100 m)
Power Supply External Power Adapter: 5 V/0.6 A
LED PWR, Link/Act
Dimensions ( W x D x H ) 94.5*73*27 mm
Wave Length 1550 nm TX, 1310 nm RX
ANTENNA
Connector Type 1 SC fiber optic, 1 RJ45 jack
MEDIA CONVERTER & MODULE
Fiber Type 9/125 µm single-mode fber (?20 km)
427
428
(1,00)
518
7
TP-LINK TL-MC1400 14-Slotové šasi pro media konvertory (převodníky) VERZE 2.0 (9V) - AGEMcz
44174
TL-MC1400
[X5002]
Popis produktu:

Precizně vyrobený case rackového rozměru (2U) určený pro 14 media konvertorů. Case je dodáván včetně aktivního chlazení a napájení.

Case má pasivní backplane a sdílí napájení pro mediakonvertory - může mít až 2 napájecí zdroje - dodávaný střídavý nebo stejnosměrný.

Media konvertory se do casu montují pomocí dodávaných lyžin. Case zjednodušuje instalaci většího počtu media konvertorů v rozvaděči a je určen pouze pro mediakonvertory značky TP-LINK verze s označením "v2", které mají 9 V napájení (tyto "v2" konvertory výrobce dodává od poloviny roku 2009).

Tabulka parametrů:
------------------
Napájení: 100 - 230 V, 50 až 60 Hz
Provozní teplota: 0 - 40 °C
Rozměry: Rack 2U, 482 x 358 x 86 mm
Sloty: 14x media konvertor
Hmotnost: 8 kg
Výstupní napětí: 9,5 V, 9,5 A


Kompatibilní media konvertory:
MC100CM Fast Ethernet Media Converter (10/100M RJ45 to 100M multi-mode SC Fiber)
MC110CS Fast Ethernet Media Converter (10/100M RJ45 to 100M single-mode SC Fiber)
MC111CS WDM Fast Ethernet Media Converter (10/100M RJ45 to 100M single-mode SC Fiber)
MC112CS WDM Fast Ethernet Media Converter (10/100M RJ45 to 100M single-mode SC Fiber)
MC200CM Gigabit Ethernet Media Converter (10/100/1000M RJ45 to 1000M multi-mode SC Fiber)
MC210CS Gigabit Ethernet Media Converter (10/100/1000M RJ45 to 1000M single-mode SC Fiber)
MC211CS WDM Gigabit Ethernet Media Converter (10/100/1000M RJ45 to 1000M single-mode SC Fiber)
MC212CS WDM Gigabit Ethernet Media Converter (10/100/1000M RJ45 to 1000M single-mode SC Fiber)
MC220L Gigabit Ethernet Media Converter (10/100/1000M RJ45 to 1000M multi-mode/single-mode LC Fiber)




4 854
4 855
(1,00)
5 875
1
TP-LINK MC110CS převodník, 1x10/100M RJ45 / 1 x singl-mode - Verze 2 (9V)  - AGEMcz
34561
MC110CS
[X5002]
Popis produktu:

Media konvertor single-mode s SC konektorem. Verze 2 (9 V).

Převodník metalické sítě na optickou. Hodí se všude tam kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje klasická metalická síť a nelze použít galvanického spojení. Optická vlákna také velmi dobře odolávají rušivým elektromagnetickým či atmosférickým vlivům.

Tabulka parametrů:
------------------
LAN port: 10/100 Mbps RJ45
Napájení: 9 V/0,8 A
Normy: IEEE 802.3 / IEEE 802.3u
Ostatní: disponuje funkcí Auto-negotiation a Auto-MDIX
Provozní teplota: 0 - 50 °C
Přenosová rychlost: 10/100 Mbps
Rozměry: 94.5 x 73 x 27 mm
Hmotnost: 0,34 kg
LED indikace: indikace zapnutí a monitoring aktivity portů
Vlnová délka: 1310 nm
Max. délka spoje: single-mode 20 km
Optický kabel: 9/125
Konektor: SC, RJ45


749
750
(1,00)
908
7
TP-LINK MC111CS  převodník WDM, 10/100, support SC fiber singlmode - 5V - AGEMcz
34562
MC111CS
[X5002]
Popis produktu:

Media konvertor využívající WDM single-mode s SC konektorem. Na druhé straně optického vlákna se použije konvertor MC112CS. Verze 1 (5 V).

Převodník metalické sítě na optickou. Hodí se všude tam kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje klasická metalická síť a nelze použít galvanického spojení. Optická vlákna také velmi dobře odolávají rušivým elektromagnetickým či atmosférickým vlivům.
WDM Singlemode Konvertor - konvertor s obousměrným přenosem dat po jednom optickém vlákně. Obousměrného přenosu je dosaženo použitím dvou vlnových délek, jedné pro vysílání a druhé pro příjem. Odpadá tak potřeba vedení samostatného vlákna pro každý směr přenosu.

Tabulka parametrů:
------------------
LAN port: 10/100 Mbps RJ45
Napájení: 5 V/2 A
Normy: IEEE 802.3 / IEEE 802.3u
Ostatní: disponuje funkcí Auto-negotiation a Auto-MDIX
Provozní teplota: 0 - 50 °C
Přenosová rychlost: 10/100 Mbps
Rozměry: 94.5 x 73 x 27 mm
Hmotnost: 0,34 kg
LED indikace: indikace zapnutí a monitoring aktivity portů
Vlnová délka: TX: 1550nm, RX: 1310 nm
Max. délka spoje: single-mode 20 km
Optický kabel: 9/125
Konektor: SC, RJ45
Přenášené signály: TxD a RxD

678
679
(1,00)
822
1
TP-LINK MC210CS převodník , 1000TX/1000FX SM, SC, 15 k - Verze 2 (9V) - AGEMcz
34559
MC210CS
[X5002]
Popis produktu:

Gigabitový media konvertor vybavený SC konektorem (single-mode) a 1x RJ45. Verze 2 (9 V).

Konvertor slouží jako přechodka mezi klasickou metalickou sítí a optikou. Převodník se hodí všude tam, kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje klasická matalická síť a nelze použít galvanického spojení. Optická vlákna také velmi dobře odolávají rušivým elektromagnetickým či atmosférickým vlivům.

Media konvertor podporuje pouze gigabit ethernet. Rychlosti 10/100 Mbps nepodporuje.

Tabulka parametrů:
------------------
Napájení: 9 V/0,8 A
Normy: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z
Ostatní: disponuje funkcí Auto-negotiation a Auto-MDIX
Provozní teplota: 0 - 50 °C
Přenosová rychlost: 1000 Mbps
Rozměry: 94.5 x 73 x 27 mm
Hmotnost: 0,5 kg
LED indikace: indikace zapnutí a monitoring aktivity portů
Vlnová délka: 1310 nm
Max. délka spoje: single-mode 15 km
Optický kabel: 9/125
Konektor: SC, RJ45
Přenášené signály: TxD a RxD


821
822
(1,00)
995
1
TP-LINK MC100CM převodník, 1x10/100M RJ45 / 1 x multi-mode S - Verze 2 (9V)  - AGEMcz
34560
MC100CM
[X5002]
Popis produktu:

Rychlý 100 mbps konvertor vybavený SC konektorem a 1x RJ45. Konvertor pracuje v režimu multi-mode: maximální délka spoje je tedy 2000m. Verze 2 (9 V).

Převodník metalické sítě na optickou. Hodí se všude tam, kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje klasická matalická síť a nechceme např. použít galvanického spojení. Optická vlákna také velmi dobře odolávají rušivým elektromagnetickým či atmosférickým vlivům. Oproti modelu TR-932D mu přibyl přední panel s LED diodami a zařízení bylo rozměrově standartizováno pro použití v 19" TP-LINK systémech.

Tabulka parametrů:
------------------
LAN port: 10/100 Mbps RJ45
Napájení: 9 V/0,8 A
Normy: IEEE 802.3 / IEEE 802.3u
Ostatní: indikace zapnutí a monitoring aktivity portů
Provozní teplota: 0 - 50 °C
Přenosová rychlost: 10/100 Mbps
Rozměry: 94.5 x 73 x 27 mm
Hmotnost: 0,34 kg
LED indikace: indikace zapnutí a monitoring aktivity portů
Vlnová délka: 850 nm
Max. délka spoje: multi-mode 2 km
Optický kabel: 50/125
Konektor: SC, RJ45
Přenášené signály: TxD a RxD

749
750
(1,00)
908
1
MIKROTIK S-RJ01 SFP 10/100/1000M metalický modul S-RJ01, RJ-45, 100m, 1.25Gbps - AGEMcz
61986
S-RJ01
[X5002]
Modulární jednotka určená pro Cloud Core Routery. RB-S-RJ01 umožňuje do SFP portu vložit zdířku pro konektor RJ45. V případě Cloud Core Routeru CCR1072-1G-8S+ tak lze jednotku osadit až 8 moduly RJ45.
620
621
(1,50)
751
3
TP-LINK RackMount Kit-19 Sada pro montáž 19palcových přepínačů do racku (9V) - AGEMcz
83457
RackMount Kit-19
[X5002]
RackMount Kit-19 New
Sada pro montáž 19palcových přepínačů do racku
Kompatibilní s 19palcovými přepínači do racku TP-Link a dalšími produkty.
Pokud si nejste jisti modelem přepínače, změřte velikost montážních přírub a rozteč otvorů racku – lze je použít, pokud se shodují.
Jsou vybrány spolehlivé kovové materiály, které jsou robustní a odolné, a instalace je pevná a stabilní.
Existuje mnoho kompatibilních modelů, věnujte prosím pozornost velikosti zařízení.

1 – Materiál: Kov

2 – Seznam produktů TP-Link podporovaných sadou RackMount Kit-19



DS-P7001-04(UN)

DS-P7001-08(UN)

DS-P7001-16(UN)DVT

ER8411(UN)

ER8411(UN)DVT
T2700G-28TQ(RU)

T2700G-28TQ-DC(RU)

TL-SF1016(UN)

TL-SF1024(UN)

TL-SF1048(UN)

TL-SG1016(UN)

TL-SG1024(UN)

TL-SG1048(UN)

TL-SG1218MPE(UN)

TL-SG1428PE(UN)

TL-SG2218(UN)

TL-SG2218P(UN)

TL-SG2428P(UN)

TL-SG3210XHP-M2(UN)

TL-SG3428(UN)

TL-SG3428X(UN)

TL-SG3428XF(UN)

TL-SG3428X-UPS(UN)

TL-SG3452(UN)

TL-SG3452X(UN)

TL-SL1218MP(UN)

TL-SL1226P(UN)

TL-SL2428P(UN)

TL-SX3008F(UN)

TL-SX3016F(UN)



143
143
(0,00)
173
5
TP-LINK DS-PMA-C+ Modul SFP GPON třídy C+ - AGEMcz
83207
DS-PMA-C+
[X5002]
DS-PMA-C+
Modul SFP GPON třídy C+
Modul SFP GPON třídy C+ s jednorežimovým optickým kabelem
Připojitelný za provozu, umožňující maximální flexibilitu
Podporuje funkci digitálního diagnostického monitorování (DDM)
Kompatibilní s TP-Link GPON OLT, např. DS-P7001-16, DS-P7001-08 a DS-P7001-04
1 987
1 988
(1,00)
2 405
0
TP-LINK TL-FC111PB-20 Média konvertor 10/100 Mbit/s WDM s 1 portem PoE - AGEMcz
76160
TL-FC111PB-20
[X5002]
TL-FC111PB-20
Média konvertor 10/100 Mbit/s WDM s 1 portem PoE
Převádí data mezi optickým (optický signál) a měděným (elektrický signál) rozhraním.
Prodlužuje dosah optického vedení až na 20 km.
Výstup 802.3af PoE usnadňuje instalaci vzdálených kamer.
Technologie WDM (Wave Division Multiplexing) umožňuje vysílání a příjem dat přes jedno vlákno optického vedení namísto dvou.
Široký rozsah provozních teplot (0–50 °C) pro spolehlivý provoz.
Automatické vyjednávání poloduplexního / plně duplexního režimu přenosu.

NETWORK
Standards and Protocols IEEE802.3, IEEE802.3i, IEEE802.3u
ENVIRONMENT
Operating Temperature 0–50 °C (32–122 °F)
Storage Temperature -40–70 °C (-40–158 °F)
Operating Humidity 10–90% RH non-condensing
Storage Humidity 5–90% RH non-condensing
HARDWARE FEATURES
Network Media 100BASE-Tx: 2-pair UTP/STP of Cat. 5 or above (?100 m)
Power Supply 48 V/0.5 A
LED PWR, Link/Act, PoE
Dimensions ( W x D x H ) 3.7×2.9×1.1 in (94.5×73.0×27.0 mm)
Wave Length 1310 nm TX, 1550 nm RX
ANTENNA
Connector Type • 1× 10/100 Mbps PoE RJ45 port
• 1× 100 Mbps SC fiber port
MEDIA CONVERTER & MODULE
Fiber Type 9/125 µm single-mode fber (?20 km)
713
714
(1,00)
864
0
TP-LINK TL-MCRP100 Modul redundantního napájení zdroje 100-240V - AGEMcz
66460
TL-MCRP100
[X5002]
Výstupní výkon až 102 wattů
Výstupní přepěťová, nadproudová ochrana a ochrana proti zkratu

Rozsah vstupního AC napětí 100 až 240 V, 50 až 60 Hz
Výstup 9.5VDC/9.5A
Jmenovitý výkon 102W
Výstupní přepěťová, nadproudová ochrana a ochrana proti zkratu
2 319
2 320
(1,00)
2 807
0
TP-LINK TL-FC311B-20 Gigabit WDM Media Converter - AGEMcz
74543
TL-FC311B-20
[X5002]
TL-FC311B-20 Nwe
Gigabitový převaděč médií WDM
1× 10/100/1000Mbps Automatické vyjednávání RJ45 port podporuje Auto-MDI/MDIX
Automatické vyjednávání režimu přenosu poloduplexového/plně duplexního přenosu
Přijímá technologii WDM, která vysílá a přijímá data na jednom jediném vlákně
Prodlužuje vzdálenost vláken až na 20 km


SÍŤOVÉ
Normy a protokoly IEEE 802.3, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z
PROSTŘEDÍ
Provozní teplota 0°C až 50°C (32 až 122 °F)
Skladovací teplota -40 °C až 70 °C (-40 až 158 °F)
Provozní vlhkost 10% až 90% RH bez kondenzace
Skladovací vlhkost 5% až 90% RH bez kondenzace
HARDWAROVÉ FUNKCE
Rozhraní • 1× gigabitový port
SC Fiber Port • 1× 10/100/1000 Mb/s RJ45 Port (Auto MDI/MDIX)
Síťová média • Jednoúčelové vlákno
• UTP kategorie 5, 5e kabel (maximálně 100m)
Napájení Externí napájecí adaptér: 5 V/0.6 A
Led PWR, odkaz/zákon
Rozměry ( W x D x H ) 3,7×2,9×1,1 palců (94,5×73,0×27,0 mm)
Délka vln • 1310 nm
TX • 1550 nm RX
MĚNIČ MÉDIÍ A MODUL
Typ vlákna Jedno režimové vlákno 9/125 µm
678
679
(1,00)
822
4
TP-LINK RackMount Kit-13 Sada pro montáž 13palcových přepínačů do racku - AGEMcz
83798
RackMount Kit-13
[X5002]
Sada pro montáž 13palcových přepínačů do racku
Montážní sada pro instalaci 13palcových přepínačů TP-Link a dalších kompatibilních produktů do 19" racku
Pokud si nejste jisti modelem přepínače, změřte velikost montážních přírub a rozteč otvorů racku – lze je použít, pokud se shodují.
Jsou vybrány spolehlivé kovové materiály, které jsou robustní a odolné, a instalace je pevná a stabilní.
Existuje mnoho kompatibilních modelů, věnujte prosím pozornost velikosti stroje.

– Materiál: Kov

2 – Seznam produktů TP-Link podporovaných sadou RackMount Kit-13



OC300 TL-R480T+ TL-SF1016DS TL-SF1024D TL-SG1008 TL-SG1008MP TL-SG1016D TL-SG1016DE
TL-SG1016PE TL-SG1024D TL-SG1024DE TL-SG2210MP TL-SG3210 TL-SX1008 TL-SX3206HPP
143
143
(0,00)
173
6
1