APC ups SMART-UPS X 750 LCD, 600W/750VA, USB
klikni na odkaz na web výrobku
APC ups SMART-UPS X 750 LCD, 600W/750VA, USB, 230V line interaktiv
  Hlídací pes
s DPH 26 171
Vytvořit pdf:
Vaše cena bez DPH a bez popl.: 21 619
DPH: 21%
Poplatek za elektroodpad (SNC): 10
Poplatek z autorského zákona (AZ): 0
Vaše cena bez DPH včetně popl.: 21 629
Vaše cena s DPH včetně popl.: 26 171
Doporučená cena bez DPH: 21 629
Doporučená cena s DPH: 26 171
Výrobce: APC
Part no.: [X5002] SMX750I
Záruka: 24 měsíc(ů)
EAN: 1PSMX750I
Skladem: (kusů / datum) 0
Není-li skladem, výrobce obvykle dodá (nezávazně) do: 7 dnů
APC ups SMART-UPS X 750 LCD, 600W/750VA, USB, 230V line interaktiv - Foto0 APC ups SMART-UPS X 750 LCD, 600W/750VA, USB, 230V line interaktiv - Foto1 APC ups SMART-UPS X 750 LCD, 600W/750VA, USB, 230V line interaktiv - Foto2
APC Smart-UPS,600 Watts /750 VA,Vstup 230V /Výstup 230V, Interface Port SmartSlot, USB, Extended runtime model, Výška stojanu 2 U
Výstup
Výstupní výkon: 600W / 750 VA
Jmenovité výstupní napětí: 230V
Zkreslení výstupního napětí: Méně než 5 %
Výstupní kmitočet (synchr. se sítí): 47 - 63 Hz
Druh průběhu: Sinusoida
Připojení výstupu:
(8) IEC 320 C13
(2) IEC Jumpers
Vstup:
Jmenovité vstupní napětí: 230V
Vstupní kmitočet: 50/60 Hz +/- 3 Hz (autodetekce)
Typ připojení vstupu: IEC-320 C14
Délka přívodního kabelu: 1.83 metrů
Typ baterie Bezúdržbový olověný zatavený akumulátor se suspendovaným elektrolytem: neteče
Předinstalované baterie 1
Battery Slots Empty 1
Typická doba nabíjení 3 hod.
Náhradní akumulátor APCRBC116
Počet bateriových modulů 1x
Ochrana proti stejnosměrnému přepětí 60A
Řídicí panel Multifunkční LCD stavová a kontrolní konzola
Maximální výška 89.00 mm
Maximální šířka 432.00 mm
Maximální hloubka 490.00 mm