APC ups SMART-UPS X 1000 LCD, 800W/1000VA, USB
klikni na odkaz na web výrobku
APC ups SMART-UPS X 1000 LCD, 800W/1000VA, USB, 230V line interaktiv
  Hlídací pes
s DPH 26 849
Vytvořit pdf:
Vaše cena bez DPH a bez popl.: 22 179
DPH: 21%
Poplatek za elektroodpad (SNC): 10
Poplatek z autorského zákona (AZ): 0
Vaše cena bez DPH včetně popl.: 22 189
Vaše cena s DPH včetně popl.: 26 849
Doporučená cena bez DPH: 22 189
Doporučená cena s DPH: 26 849
Výrobce: APC
Part no.: [X5002] SMX1000I
Záruka: 24 měsíc(ů)
EAN: 731304268635
Skladem: (kusů / datum) 0
Není-li skladem, výrobce obvykle dodá (nezávazně) do: 2 dnů
APC ups SMART-UPS X 1000 LCD, 800W/1000VA, USB, 230V line interaktiv - Foto0 APC ups SMART-UPS X 1000 LCD, 800W/1000VA, USB, 230V line interaktiv - Foto1 APC ups SMART-UPS X 1000 LCD, 800W/1000VA, USB, 230V line interaktiv - Foto2
APC Smart-UPS,800 Watts /1000 VA,Vstup 230V /Výstup 230V, Interface Port SmartSlot, USB, Extended runtime model, Výška stojanu 2 U
Výstup:
Výstupní výkon: 800W / 1000 VA
Maximální nastavitelný výkon: 800W / 1000 VA
Jmenovité výstupní napětí: 230V
Výstupní kmitočet (synchr. se sítí): 47 - 63 Hz
Druh průběhu: Sinusoida
Připojení výstupu:
(8x) IEC 320 C13
(2x) IEC Jumpers
Vstup:
Jmenovité vstupní napětí: 230V
Vstupní kmitočet: 50/60 Hz +/- 3 Hz (autodetekce)
Typ připojení vstupu: IEC-320 C14
Délka přívodního kabelu: 1.83 metrů
Rozsah vstupního napětí: pro napájení z rozvodné sítě: 160 - 285V
Pro napájení z rozvodné sítě lze upravit rozsah vstupního napětí: 151 - 302V
Typ baterie:Bezúdržbový olověný zatavený akumulátor se suspendovaným elektrolytem: neteče
Typická doba nabíjení: 3 hod.
Náhradní baterie: APCRBC116
Počet bateriových modulů: 1x
Ochrana proti stejnosměrnému přepětí: 60A
Typická doba nabíjení 3 hod.
Náhradní akumulátor APCRBC116
Počet bateriových modulů 1
Řídicí panel Multifunkční LCD stavová a kontrolní konzola
Maximální výška 89.00 mm
Maximální šířka 432.00 mm
Maximální hloubka 490.00 mm