APC ups Power-Saving Back-UPS Pro 900, 540W/900VA, 230V, USB, BACK RS
klikni na odkaz na web výrobku
APC ups Power-Saving Back-UPS Pro 900, 540W/900VA, 230V, USB, BACK RS, line interaktiv
  Hlídací pes
s DPH 7 477
Vytvořit pdf:
Vaše cena bez DPH a bez popl.: 6 169
DPH: 21%
Poplatek za elektroodpad (SNC): 10
Poplatek z autorského zákona (AZ): 0
Vaše cena bez DPH včetně popl.: 6 179
Vaše cena s DPH včetně popl.: 7 477
Doporučená cena bez DPH: 6 179
Doporučená cena s DPH: 7 477
Výrobce: APC
Part no.: [X5002] BR900G-FR
Záruka: 24 měsíc(ů)
EAN: 731304279587
Skladem: (kusů / datum) 0
Není-li skladem, výrobce obvykle dodá (nezávazně) do: 7 dnů
APC Power-Saving Back-UPS Pro 900, 230V, CEE 7/5
APC Back-UPS Pro,540 Watts /900 VA,Vstup 230V /Výstup 230V, Interface Port Optional Simple Signalling RS232 cable, USB
Výstup
Výstupní výkon 540W / 900 VA
Jmenovité výstupní napětí 230V
Druh průběhu Iterační aproximace sinusového průběhu
Připojení výstupu
(3x) French/Belgian (Záložní provoz na baterie)
(3x) French/Belgian (Přepěťová ochrana)
Bypass Vestavěný bypass
Vstup
Jmenovité vstupní napětí 230V
Vstupní kmitočet 50/60 Hz +/- 3 Hz (autodetekce)
Délka přívodního kabelu 1.52 metrů
Baterie a doba běhu
Typ baterie Bezúdržbový olověný zatavený akumulátor se suspendovaným elektrolytem: neteče
Typická doba nabíjení 8 hod.
Náhradní baterie APCRBC123
Počet bateriových modulů 1x
Maximální výška 250.00 mm
Maximální šířka 100.00 mm
Maximální hloubka 382.00 mm