APC ups Power-Saving Back-UPS Pro 1500, 865W/1500VA, USB, 230V, BACK RS
klikni na odkaz na web výrobku
APC ups Power-Saving Back-UPS Pro 1500, 865W/1500VA, USB, 230V, BACK RS, line interaktiv
  Hlídací pes
s DPH 12 341
Vytvořit pdf:
Vaše cena bez DPH a bez popl.: 10 189
DPH: 21%
Poplatek za elektroodpad (SNC): 10
Poplatek z autorského zákona (AZ): 0
Vaše cena bez DPH včetně popl.: 10 199
Vaše cena s DPH včetně popl.: 12 341
Doporučená cena bez DPH: 10 199
Doporučená cena s DPH: 12 341
Výrobce: APC
Part no.: [X5002] BR1500G-FR
Záruka: 24 měsíc(ů)
EAN: 731304268734
Skladem: (kusů / datum) 0
Není-li skladem, výrobce obvykle dodá (nezávazně) do: 7 dnů
APC ups Power-Saving Back-UPS Pro 1500, 865W/1500VA, USB, 230V, BACK RS, line interaktiv - Foto0 APC ups Power-Saving Back-UPS Pro 1500, 865W/1500VA, USB, 230V, BACK RS, line interaktiv - Foto1 APC ups Power-Saving Back-UPS Pro 1500, 865W/1500VA, USB, 230V, BACK RS, line interaktiv - Foto2
APC Back-UPS Pro,865 Watts /1500 VA,Vstup 230V /Výstup 230V, Interface Port Optional Simple Signalling RS232 cable, USB, Extended runtime model
Výstup
Výstupní výkon
865W / 1500 VA
Jmenovité výstupní napětí
230V
Účinnost při plném zatížení
89.0%
Druh průběhu
Iterační aproximace sinusového průběhu
Připojení výstupu
(3x) French/Belgian (Záložní provoz na baterie)
(3x) French/Belgian (Přepěťová ochrana)
Účinnost při poloviční zátěži
85%
Vstup
Jmenovité vstupní napětí
230V
Vstupní kmitočet
50/60 Hz +/- 3 Hz (autodetekce)
Typ připojení vstupu
French/Belgian
Délka přívodního kabelu
1.83 metrů
Typ baterie Bezúdržbový olověný zatavený akumulátor se suspendovaným elektrolytem: neteče
Typická doba nabíjení 8 hod.
Náhradní akumulátor APCRBC124
Počet bateriových modulů 1x
Komunikace a správa
Port rozhraní Volitelný jednoduchý signalizační kabel RS232, USB
Řídicí panel Multifunkční LCD stavová a kontrolní konzola
Maximální výška 301.00 mm
Maximální šířka 112.00 mm
Maximální hloubka 380.00 mm